1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Şu Garip Rakamlar


 1. rdwnx

  rdwnx rank8

  Kayıt:
  17 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  104
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanblue
  [​IMG]
  Lost hayranları kabına sığamıyor… Lost kaynaklı sitelerde hergün yüzlerce konu tartışılıyor, yorumlar yapılıyor ve tabii yeni teoriler üretiyor. İşte bütün bu teorileri derleyen ve sizinde kendi teorinizi ekleyip hayranların beğenisine sunabileceğiniz bir site: http://www.lost-theories.com
  Buda o siteden alıntıladığım meşhur rakamlarla ilgili bir teori;

  ŞU GARİP RAKAMLAR…
  Üçüncü sezon DVD’sindeki ekstraları seyrederken Stephen King’in yapımcıların favori yazarlarından olduğunu öğrendim. Şahsen bende hayranıyımdır. Gülümseme
  İşte Mahşer kitabından beni şaşkına çeviren bir alıntı:
  “İlk monitör sadece dijital bir saati gösteriyordu. Haziran’ın 13’üne kadar saatin bütün rakamları yeşildi. Şimdi parlak kırmızıya dönmüşler. Saat durmuş. Görünen rakamlar 06:13:90:02:37:16. 13 Haziran 1990. Saat sabah ikiyi otuz yedi dakika, on alt saniye geçe. Arkasından kısa vırlayan bir ses geldi.” Mahşer’de bu sayı dizisi, 06:13:90:02:37:16, insanoğlunun büyük bir kısmının yok olmasına sebep olan veba salgının başlangıcını işaret eder.
  Bizim sayı dizimize benziyorlar, değil mi?
  4 8 15 16 23 42…
  Sayılara birde şöyle bakın:
  04:08:15:16:23:42
  Rakamlar şimdi belirli bir tarihi ve zamanı gösteriyorlar: 8 Nisan 2015, öğleden sonra saat dördü yirmi üç dakika kırk iki saniye geçe, dünyanın sonunun tarihi.
  Beklide Jack’in hakkında yalan söylemekten bıkıp usandığı şey, dünyanın mahkum olduğu sonu ve insanoğlu için tek güvenli yeri… adayı terk ettiği için bunu değiştiremeyeceğini bilmesidir. Adada kalmak onu, her ne şekilde gelirse gelsin, dünyanın sonunun gelişine tanıklık etmekten koruyabilirdi.
  Eğer dünyanın sonu bir virüsle gelecekse, beklide Dharma Girişim buna bağışıklık yaratacak bir şey bulmaya çalışıyordu ve bu yüzden herkesin aşı olmasında ısrar ediyordu. Vay canına…12 maymun filminden bir sahnede gibiyim ve bu bana adanın…geçmişte değil …..gelecekte olduğunu düşündürüyor!!!
  Yazar: MollyCocktail
  Bence hiç yabana atılır bir teori değil. Yani Dharma Girişim ve Jack ile ilgili kısımları pek tutmadım ama rakamların belirli bir tarihi işaret ediyor olması mantıklı ve adanın geçmişte mi gelecekte mi yoksa bugünde mi olduğu hepimizce muğlak bir konu. Öyleyse gelecekte de olabilir pekala???
  Çeviri ve Yorum : ginsberg
   
 2. PolgaraWahrenheit

  PolgaraWahrenheit rank8

  Kayıt:
  12 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.082
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Üni
  Daha dikkatli cp lütfen
   
 3. Infinity

  Infinity rank8

  Kayıt:
  1 Şubat 2008
  Mesajlar:
  4.469
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
 4. Black Rain

  Black Rain rank8

  Kayıt:
  17 Kasım 2007
  Mesajlar:
  10.380
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Kamyon Şöförü
  Şehir:
  Bursa / Gemlik
  5. Sezonu seyreden birinin düşünebileceği türden bir teori değil ^^