Arkadşlar ben poseidondayım düşünün yani Evil or Very Mad Evil or Very Mad

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
YAAAAAAAAAAA Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Demin girdim bu seferde masaüstüne attı Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Ya adamlar istese servarların kapasitesini yükseltirler lag olmaz istedğin zamn girersin ne güzel olur ama yükseltmiyorlar niye premium almaya zorlıyolar

server kapasitesini yukseltirlerse busefer lag dahada artar,birinden birini seçecen,lag mı yoksa yuksek server kapasitesimi? :lol:

Pennywise demiş ki:
server kapasitesini yukseltirlerse busefer lag dahada artar,birinden birini seçecen,lag mı yoksa yuksek server kapasitesimi? :lol:
yanlış yazmışım lagsız oyunmu yoksa yüksek server kapasitesimi yazacaktım :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
lag pre den kaynaklanıo olmalı ayrıcaserver 3000 lik orda 2900 olduktan sonra ( tahminen) presiz üyelere girmek dert oluo. knight da öle ama şöylede olabilir mesela server 3100 kişilik. 3000 olunca presizlerin alımı kapanıyor sadece pre liler girebilio.. bilmem anlatabildimmi. sen istedikleri zaman kapasite yükselio dion da kapasite hep yüksek sadece presislere sınır var... Bu oyunu Adam gbi oynamak istiosan pre alıcan mecbur :lol: yine şükret yani knight da şu anki ver. de presiz girmek çok basit ama en fazla 30dk oynayıp dc olursun o 30dk dada full lag:D lagsız anın olmaz...

Yukarı Alt