The47

Bilgiliyim
yahu arkadaş vallahi sinir küpü olmamak elde degil. oyunda aşırı dengesizlik var. adam oynuyo 600küsür win yapmış, 9lvl arkadaşıyla oynuyo kimin karşısına çıkıyo? bizim. tamam belli bi seviyede olabilirsin ama senin karşınada o seviyede adam gelmesi lazım. üç kişiyiz burda mayıs ayında başladık tamam biz çok proyuz mükemmeliz demiyorum ama kendi çapımızda iyi oynuyoruz en azından oyunun mekaniğini biliyoruz gidip kule altında intihar etmiyoruz. karşımıza bu herifler denk geliyor sonra vay efendim noob omfg report feeder omg omg. oyundaki eşleştirme levela göre degil win sayısına göre yapılmalıdır. zira 150win sayısındaki oyuncuda 30lv olur 650 de.

Parsha
Eu West

rage quit, başarılı.

seskes

o zaman beni yanına al durum eşitlensin, haha
edit: bu arada solo girdiğinde o sıkıntı yaşamazsın, duo girdiğinde takım halinde girmiş sayılır oyunu carrylemen beklenir

Advance

Önemli olan win sayısı değil win lose arasındaki fark, eşleştirme sistemi buna göre çalışıyor.Win sayısının da bir önemi var ama w-l arasındaki fark kadar değil.

The47

Bilgiliyim
Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
Önemli olan win sayısı değil win lose arasındaki fark, eşleştirme sistemi buna göre çalışıyor.Win sayısının da bir önemi var ama w-l arasındaki fark kadar değil.
düşük level bi arkadaşını oyuna alıp gelen kişlerden bahsediyorum. normal eşleştirme sisteminde bi sorun yok. zaten böyle tipler olmayınca oyun başa baş gidiyor belli oluyor yani. ama dün 24/6 yapıp bugün 2/9 la oynayınca insan kendinde bit yenigi arıyor. yahu champ aynı harita aynı oyuncu aynı, neden eziliyorum? oyun bitince kardeşimizin üzerine gelip bakıyoruz ve görüyoruz ki kendisi 600 küsür oyun kazanmış ve bizle eşleştirilmiş

Advance

Bu mesaj The47 rumuzlu uyeden alinti yapildi
The47 demiş ki:
Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
düşük level bi arkadaşını oyuna alıp gelen kişlerden bahsediyorum. normal eşleştirme sisteminde bi sorun yok. zaten böyle tipler olmayınca oyun başa baş gidiyor belli oluyor yani. ama dün 24/6 yapıp bugün 2/9 la oynayınca insan kendinde bit yenigi arıyor. yahu champ aynı harita aynı oyuncu aynı, neden eziliyorum? oyun bitince kardeşimizin üzerine gelip bakıyoruz ve görüyoruz ki kendisi 600 küsür oyun kazanmış ve bizle eşleştirilmiş
Benzeri de sizde vardır ki sizle eşleşmiş...

Yukarı Alt