- Geçerliliği biten kendi açtığımız konuları kendimiz silmek için o bölümün ilgili kişisine açtığımız konu üzerindeyken "Silmek İçin Bildir" gibi bir seçenekle silme isteme nedemizide belirterek silebilmeliyiz. Böylelikle sitedeki geçerliliği kalmamış, bilgi içermeyen kirli karmaşık mesajlar bir nebze olsun azalmış olur.
- Sağ üstteki "Kendi Mesajlarınız" kısmı çok iyi düşünülmüş ancak geliştirilmesi gerekir. Tamam ilgili olduğumuz konulara çok iyi bir şekilde ulaşabiliyoruz ancak takip etmek istemediğimiz konuları seçerek o bölümde çıkmasını engelleyebilmemiz lazım. Günde 20-30 farklı ayrı konuya mesaj yazan arkadaşlar için çok iyi olacağını ve katılımın artacağını düşünüyorum. Ya da konuya yorum yazarken bir CheckBox sayesinde "bu konuyu takip et" gibi bir seçenek konularak olaya baştan müdahale edilmiş olur.
- Kilitlenmiş ve insanları kandırmaya yönelik konuların ayrı bir bölüme taşınması gerektiği kanaatindeyim.

Diğer tüm yönleriyle sitemiz bence mükemmel, şuan sürekli takip ettiğim ve ciddiye aldığım 2 forum sitesinden birisi. İyiki varsınız, iyi çalışmalar...

_AvRiL_ demiş ki:
yapılan istekleriniz arasında chat,msn,irc,Teşekkür Etme Butonu v.b.,radyo ve +rep olayları gibi istekler olmasın.Eger ki oyle bir istekte bulundunuz direk red alınacaktır

Cevap şu olacaktır ;
Acmadik,Acmiyoruz,Acmayacagiz 8)
:wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
_Antony_ demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
yapılan istekleriniz arasında chat,msn,irc,Teşekkür Etme Butonu v.b.,radyo ve +rep olayları gibi istekler olmasın.Eger ki oyle bir istekte bulundunuz direk red alınacaktır

Cevap şu olacaktır ;
Söyler misin bana, alıntı yaptığın yazıda bildirimler için açılmayacak diye bir şey yazıyor mu?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Teşekkür Etme Butonu ,radyo ve +rep olayları yazıyor ilgili konuda. Ben işe yarar diye de düşünüyorum şahsen :thumbsup:

''teşekkür etme butonu v.b'' denmiş.
v.b=ve benzerleri; en son türkçe dersini dinlediğim zaman böyleydi ama :P

_Antony_ demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:

Cevap şu olacaktır ;
Sizler bile bu şekilde gereksiz mesajlar atarsanız millet ne yapsın. Ben sitedeki gereksiz herşeyi kaldıralım diye öneri getiriyor, 2 saat kafa patlatıyorum sen için ufacık bi saçmalık bulup konunun içine ediyorsun . Sağol, çok anlayışlısın, ADMİN lik yakışır sana ...

Bence de ilk öneri güzel olur.Ve onun Teşekkür Etme butonuyla ne alakası var çözemedim. :/

İkinci öneri gereksiz bence..

Üçüncü öneri için zaten bir bölüm var.Ama Moderatör ve üst rütbeli kişiler görebiliyor sadece.. :wink1:

Quensis demiş ki:
Bence de ilk öneri güzel olur.Ve onun Teşekkür Etme butonuyla ne alakası var çözemedim. :/

Üçüncü öneri için zaten bir bölüm var.Ama Moderatör ve üst rütbeli kişiler görebiliyor sadece.. :wink1:
Ama ikinci önerim en çok sinir olduğum şey sitede. Ben isterimki tüm sorunlara hızlı bir şekilde cevap yazayım ama bu sefer "Kendi Mesajlarınız" kısmında bi karmaşa oluyor. Yada şöyle yapılabilir.
- Bir konuya yorum yazarken bir CheckBox sayesinde "bu konuyu takip et" gibi bir seçenek konularak olaya baştan müdahale edilmiş olur...

Üçüncü öneriyi sadece Moderatör ve üst rütbeli kişiler görebiliyor demişsin. Ben sitede onlarca kilitli ve kandırmaya yönelik mesaj görüyorum. Bunlar bence "Kilitlenmiş konular" ve "kandırmaya yönelik konular vb." niteliğinde ayrı bir yerde olması gerekir...

stig1453 demiş ki:
Quensis demiş ki:

Ama ikinci önerim en çok sinir olduğum şey sitede. Ben isterimki tüm sorunlara hızlı bir şekilde cevap yazayım ama bu sefer "Kendi Mesajlarınız" kısmında bi karmaşa oluyor. Yada şöyle yapılabilir.
- Bir konuya yorum yazarken bir CheckBox sayesinde "bu konuyu takip et" gibi bir seçenek konularak olaya baştan müdahale edilmiş olur...

Üçüncü öneriyi sadece Moderatör ve üst rütbeli kişiler görebiliyor demişsin. Ben sitede onlarca kilitli ve kandırmaya yönelik mesaj görüyorum. Bunlar bence "Kilitlenmiş konular" ve "kandırmaya yönelik konular vb." niteliğinde ayrı bir yerde olması gerekir...

O mesajları görmenin sebebi deneme modların konuyu sadece kilitleyip bir moderatöre bildirmemesidir. :thumbsup:

2. Öneri için de sadece fikrimi söyledim yapılıp yapılmaması yetkililere kalmış birşey. :sfff:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Birinci öneri zaten forumda mevcut. Mesajı bildir butonuna tıklayarak , derdinizi anlatabilirsiniz.

İkinci öneri için böyle bir kısıtlama getirilmesi gereksiz sonuçta kendi mesajlarınız , mesaj yazdığın her konuyu görüntülemekle görevlidir.

Üçüncü öneri zaten yapılıyor . 1 gün sonra ortadan kaldırılıyorki bunlarda biraz aksaklıklar tabiki oluyor.

RoyalFlush

Bilgiliyim
Kaldırılmasını istediğiniz konuları bildirin,gerekeni yapalım bizde.Görevimiz sonuçta bu.Ama takdir edersiniz ki bizde insanız ve gözümüzden kaçabiliyor,farklı yorumlayabiliyoruz mesajları.Rahatsız olduğunuz mesajları,konuları,vs. bir yetkiliye linki ve içeriği ile bildirirseniz sizde mutlu olursunuz bizde :wink1:

Prestij

Tanınıyorum
Bizim sizlerden istediğimiz -kendi açtığımız konuyu kimseye pm atmadan sadece konu üzerindeli bir linkle silebilmek (tabi linke tıklayınca o bölümün yetkili kişilerine Pm gidecem ama biz pm atmıcaz anlıcanız) -"Kendi mesajlarınız" olayı harika ama sürekli farklı farklı konulara yazı yazan kişiler için zor. Ordaki gereksiz takip etmek istemediğimiz konulaın görünmesini engelleyebilmeliyiz.

Yukarı Alt