000007 demiş ki:
cilgin_peri sen korkaksın...
Onu admin yazmıştı ben ondan alıntı yaptım sen ise benden lan senin gibilerin alayı yağcı....
site adminine sesleniyorum lütfen bu hakareti dikkate alırmısınız ben sizden yardım istedim hakaret değil extraloob un seviyesini kimsenin düşürmesine izin vermeyelim lütfen

biz yargılamıyorum senin hatan bu bi not defteri tut charlarının gizli yanıtı V.b şeyleri sakla.

Ben bunu sana anlatmaya çalışıyorum bro ama sen anlamak istemiyorsan o ayrı birşey.
Biliyorum 87 lvl charın soyuldu sinirlisin ama bize patlama git asdf konusuna yaz 100 tane asdf sonra git soğuk 1-2 bardak su iç geç bilgisayarın başına aç joymaxı uzan bi 30 dakika rahatla bi 30 dk ise düşün ne koymuş olabilirim diye bulursun.
Ps:bu adam bana kıl olmuş bu mesajıda bildirecek hakaret ediyor diye. sonra ban yedirtene kadar
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wax Whine

Diyorum ki 87 lvl 81 set dizse npcc set char çok kötü olur hemde 100 m den aşağı kurtulamaz..

ProAnqeLLs demiş ki:
biz yargılamıyorum senin hatan bu bi not defteri tut charlarının gizli yanıtı V.b şeyleri sakla.
evet haklısınız çarıma girdim gece çarımı soymyşlar ve pk yapmışlar pk lıktan kurtartım gizli soruyu hatırlayıp şifreyi değiştirdim ilginize ve yardımlarınıza teşekkür ederim

Yukarı Alt