Kup

olduser

Sakarya Serdivan’da bir camide yaşanan rezalet kenti şok etti. Habertürk'te yer alan habere göre Serdivan Sapak Camii’ne 25 Ağustos’ta saat 07.15 sırasında gelen ve henüz kimliği tespit edilemeyen bir kişi bahçeden geçerek caminin içine girdi. Kimsenin olmadığı sırada önce ceketini çıkartan şahıs, daha sonra caminin en arka kısmında bulunan balkona çıktı. Balkondaki halıyı kaldıran şahıs, daha sonra büyük tuvaletini yapıp üzerine halıyı örttü. Görüntülere yansıyan iğrenç olayda işini bitiren şahıs daha sonra camiden ayrılıyor.​

İnsanlık ölmüş, gerizekalı herif benim öyle tuvaletim gelse altıma sı*arım yine de böyle bir rezillik yapmam.

Xplosive

Bilgiliyim
Lanet olsun neden böyle tiksinç olaylar benim oturduğum ilde oluyor? :/

Damacana olayıda Bursada olmuştu o günden sonra damacana su içmemeye başladım sen sanslısın bari :P

Fashion demiş ki:
İnsanlık ölmüş, gerizekalı herif benim öyle tuvaletim gelse altıma sı*arım yine de böyle bir rezillik yapmam.
Herif kasten yapıyo

Ps:Ne akla hizmetle yaparlar Allah'ın evi orası insanlara saygın yok,Seni yaratana saygın olsun

Takımı
Besiktas
Bu adam gerizekalı ya salağa bak tuvaletmi bulamadm ya bunlar yüzünden yüzümüzü kmseye gösteremiyoruz hristiyanlar ble dnlerine bizden daha iyi sahib çıkıyolar. :twisted:

Yukarı Alt