emc

rank8
str / int basarken birde silahın veya itemin diğer özellikleride düşüyor. Yüzde kısımları o zaman Critical 12 'den 5'e düşmesi gibi.

a4_tech demiş ki:
arkadaşlar bilenler yazsın lütfen yanlış bilgilendirmeyelim durability reduce olmaması için steady basılır blue nun azalmaması için değil

eğer haala inanmıyorsanız basın görürsünüz ama sonra küfür etmek yok :lolmuch:
+1

istersenizde bi blue su olmayan bi silaha stady siz +5 yapmaya çalışın bakalım nolacak?
ben sölim kırmızı bi yazıyla sana durabilty sinin düştünü söler. mesala durablty 50 se bi bakmışın 20 olu vermiş artı bide o kırmızılık o silahtan hiç gitmez, çok iyi paralara satıcan silahın yarı fiyatına ucuza satarsın :)) ben bildiklerimi ve denediklerimi paylaştım sizde deneyin :))

bannedddd

Buralıyım
kajmersagopa demiş ki:
Arkadas yanlıs bılgı vermıo steady mavilerin yanmasını engeller ınt4 yaptın steady basarsın ve 1 olcaksa olmas 4 de kalır Wink
Bu kadar da atılmaz ki be kardeşim... :mrgreen:

Steady'nin int-str vs. alakası yok sadece durability düşmemesini engelliyor.

Rational demiş ki:
kajmersagopa demiş ki:
Arkadas yanlıs bılgı vermıo steady mavilerin yanmasını engeller ınt4 yaptın steady basarsın ve 1 olcaksa olmas 4 de kalır Wink
Bu kadar da atılmaz ki be kardeşim... :mrgreen:

Steady'nin int-str vs. alakası yok sadece durability düşmemesini engelliyor.
:mrgreen: :mrgreen:

ne stady si ya ben 4 tane iteme stady olmadan int 5 str 4 tutturdum isteyene resminide atarım yani kesinlikle şans işi Cool

Bence neyin ne işe yaradığı oyun ile ilgili geniş kapsamlı bir topic açılmalı...

Yukarı Alt