Arkadaslar yeni bir bow char aciyorum. Charimi bow yapacagim, fakat INT mi yapsam, STR mi yapsam yoksa Hybrid mi yapsam bilmiyorum. :roll: Yardimlarinizi bekliyorum. Unique ve pvp acisindan dusunurseniz sevinirim. ^^

Unique istiyorsan düşünmeden spear nuker , illa bow diyorsan int bow uniquede strden daha çok iş yapar, ama pvpsi en kötü charlardan biridir. Unique az olsun ama pvp de yapayım diyorsan str bow aç.

Renton

Öğreniyorum
Hybrid da yapabilirsin bence hem öyle daha mantıklı hem unique hem pvp :wink1: ;D

Renton

Öğreniyorum
@ Crown

Eğer snow gelirse kral nuker olur kimse yatıramaz düşünsene % 60 snow ben zaten levelimdeki nukere 6-7 atıyorum snow gelirse vay benim halime . ;D

Renton demiş ki:
@ Crown

Eğer snow gelirse kral nuker olur kimse yatıramaz düşünsene % 60 snow ben zaten levelimdeki nukere 6-7 atıyorum snow gelirse vay benim halime . ;D
İteme bakar takma sen knock back diye birşey var ^^ Şuan serverdaki çoğu nukeri 2 skille alıyorum ama skill lag :?

DreamWorker demiş ki:
Crown demiş ki:
Renton demiş ki:
Hybrid da yapabilirsin bence hem öyle daha mantıklı hem unique hem pvp :wink1: ;D
Snow gelme ihtimali biraz da olsa var, snow gelirse hybird char boşa gider :thumbsup:
SunWorld degil SJ Silkroad'dan bahsediyoruz. Oyle bir ihtimal yok. ^^
Impossible is nothing ^^

Ama gelmez diyorsanız snowla ilgili dediklerimi önemsemeyin :rolleyes1:

ben bow actım fire light pacheon 90 cold 30 78 e kdr int 78 den 90 a kdr str 7:1 hesabı (:

herşey itemde ve skillerde bitiyor Str bowla da, İnt bowlada her ikisini de yapabilirsin.

bence spear nuker ac uniqe hunter resmen full str kas pvpde iş yapar teke gitmessin nuker spear gibi :D

str bowman züper olur kimseyi dinleme sen bence kafana göre yap derim aslındada str yide bi düşün istersen :)

Yukarı Alt