Başlıktada belirttiğim gibi ful str glavie char acmaya karar verdim. Lakin ne gıyecegıme karar veremedım garment ve protector arasında kaldım buildim fire-cold-glavie olacak bana ne önerırsınız seçimizinizi neyden yana kullanırsınız nedenleriyle birlikte açıklarsanız sevinirim.

Smack That demiş ki:
TURKMALI demiş ki:
Garment Kesinlikle
extraloob demiş ki:
kesinlikle protector 8)
Dedigim gibi neden onları seçtiğinize dağir bir acıklama yaparsanız daha açıklayıcı olur
STR charlar için pro ya da armor
çünkü PHY defansı garment e göre daha yüksektir ve STR charlar Phy damage atar
İNT charlar için Garment
Mag defansı pro armor dan daha yüksektir ve int charlar Magical damage atar

SubZeroCeko demiş ki:
Smack That demiş ki:
TURKMALI demiş ki:
Garment Kesinlikle
extraloob demiş ki:
kesinlikle protector 8)
Dedigim gibi neden onları seçtiğinize dağir bir acıklama yaparsanız daha açıklayıcı olur
STR charlar için pro ya da armor
çünkü PHY defansı garment e göre daha yüksektir ve STR charlar Phy damage atar
İNT charlar için Garment
Mag defansı pro armor dan daha yüksektir ve int charlar Magical damage atar
teşekkürler :muck:

Glavie Zaten Defans Charı Ve Fire Cold Diyorsun Str Charların Birbiriyle kapışmasında Taktik Ve Skiller Ön Plandadır Bence Ama Eger bi Int ile kapışırsan İtem Başta gelir Str Df Charı Oldugu için Cold buildide phy Df verir zaten Fire mag df verir ama nukerlerin damage yüksek oldugu icin Fire yetmez diye düşünüyorum üstündede Garment olmalı

TURKMALI demiş ki:
Glavie Zaten Defans Charı Ve Fire Cold Diyorsun Str Charların Birbiriyle kapışmasında Taktik Ve Skiller Ön Plandadır Bence Ama Eger bi Int ile kapışırsan İtem Başta gelir Str Df Charı Oldugu için Cold buildide phy Df verir zaten Fire mag df verir ama nukerlerin damage yüksek oldugu icin Fire yetmez diye düşünüyorum üstündede Garment olmalı
str charlarda var oyunda

SubZeroCeko demiş ki:
TURKMALI demiş ki:
str charlarda var oyunda
en çok ta str var. bence pro olsa daha iyi olur sanki :wink1:

TURKMALI demiş ki:
katılıyorum nukerlerin dmgsi aşırı fazla olduğundan az yemek için garment i seçerdim str charlarla pvp yaparken dmg oranları daha düşük olduğundan pek bi sorun olucağını sanmıyorum. eğer pro giyersen çok sağlam bir set yapmalısın nukerlerden az yemek için diye düşünüyorum :popcorn:

+Dejavu+

Bilgiliyim
Garment olmalı ya int charla pvp yaparsan ? wizard ? nuker ? veyada hybirt spear =? phy defansı oldukça yüksek olan bir char garment olmalı bi yandna mag defansıda almalı.

Yukarı Alt