hocam daha once nuker kasmadıysan bak kasarken ıkıde bır yatar delı olursun bowcu sa kasması en kolay olandır bence tabı farmda oyle asırı nuker gıbı gerekmez derım ıyı bı set yaparsan cok saglam car pro kasmak ıcın garment de pvp ıcın set yapsan tamam senden saglamı olmaz

JimCarrey demiş ki:
str Bow çok rahat alır.
75 lv Bow 80 int alıyor.Benim 65 lv glaıve ile 70 int alıyorum inanmayan varsa kendileri bilir Razz
Yendiğin nukerler senın setinle aynı setmı kullanıyor bence hayır nuker herzaman daha daha daha güçlüdür :lol:

JimCarrey demiş ki:
str Bow çok rahat alır.
75 lv Bow 80 int alıyor.Benim 65 lv glaıve ile 70 int alıyorum inanmayan varsa kendileri bilir Razz
Yendiğin nukerler senın setinle aynı setmı kullanıyor bence hayır nuker herzaman daha daha daha güçlüdür :lol:

JimCarrey demiş ki:
str Bow çok rahat alır.

str bow açtım kas allah kas zor iş yaw..nuker kastım 42 de banlandı :lolmuch: çok yatıyodu ama tek atıyodum canavarlarıma :lolmuch: büüyk ihtimal venüste bi tane nuker açarım ama orda para yok :)

Yukarı Alt