Stoch'un aklı taraftarda
Çubuklu formayı sırtına geçirip, Fenerbahçe Dergisi için poz veren Slovak yıldız, tutkulu olduğunu bildiği Sarı-Lacivertli taraftarları çok merak ettiğini söyledi.

Teknik direktör Aykut Kocaman’ın isteğiyle İngiltere’nin Chelsea kulübünden transfer edilen Miroslav Stoch, Sarı-Lacivertli taraftarların önüne çıkacağı günü iple çekiyor. Geçtiğimiz sezon Hollanda’nın Twente takımında forma giyen ve Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe’ye karşı mücadele eden 21 yaşındaki Slovak yıldız, büyük taraftarı çok merak ettiğini kaydetti. 2010 Dünya Kupası Finalleri’nde Slovakya adına mücadele ederken, tercüman Samet Güzel’in götürdüğü sözleşmeyi imzalayıp, Fenerbahçe Dergisi için çubuklu formayı giyip poz veren Stoch, Fenerbahçe’nin bir parçası olabilmenin kendisi için büyük gurur olduğunu vurguladı. Avrupa Ligi maçlarında rakip olduğu Fenerbahçe için ter dökmeye hazırlanan Slovak yıldız, “Fenerbahçe taraftarının çok tutkulu olduğunu duymuştum. Bunu Hollanda’da yaşadım. Bu taraftarlar, bulundukları her ortamı, rakipler için cehenneme çevirecek kapasitede” dedi. Bu arada Stoch’un, idari menacer Hasan Çetinkaya’yı arayıp, *Bir an önce takıma katılıp, arkadaşlarımla tanışmak istiyorum. 12 Temmuz’da Belçika’da başlayacak kampa katılacağım* dediği belirlendi.​

RiqueLme

Bilgiliyim
TR de en ateşli taraftar beşiktaşta arkadaş bunu bilir bunu sölerim !
ama gs taraftarınında hakkını yememek lazım :D
Tribün de çekirdek yiyerek mac izliyorlar puahaha

ahaha resme bak :twisted: Mahfetmişler adamı yazık.Hiç anlamıyorsanız photoshopdan düzgün bir resmini koyun yaw :P

Sözüm fanatik'e :twisted:

Yukarı Alt