Stoch alkış aldı
Fenerbahçe'nin yeni transferi Stoch attığı gol ve oynadığı futbolla dikkatleri çekti.

Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunun ilk maçında deplasmanda İsviçre'nin Young Boys takımıyla 2-2 berabere kalan Fenerbahçe, rövanş için avantajlı bir skor elde etti.
Sarı-lacivertli ekip deplasman mücadelesinden beraberlikle ayrılarak, rövanş öncesi tura daha yakın taraf oldu.Fenerbahçe ile Young Boys arasındaki rövanş mücadelesi 4 Ağustos Çarşamba günü İstanbul'da oynanacak.
İsviçre temsilcisi karşısında ikinci yarıdaki oyun anlayışıyla rakibine çok sayıda hücum şansı veren Fenerbahçe, 89. dakikaya kadar şansının da yardımıyla koruduğu üstünlüğünü, yediği penaltı golüyle kaybetti.

KAZIM CEZALI

Young Boys'a karşı deplasmandaki maçta kırmızı kart gören Fenerbahçeli futbolcu Kazım, rövanşta cezalı duruman düştü. Karşılaşmanın ilk yarısında, bir sarı kartı varken, rakibine yaptığı bir faulden sonra rakibi atışı kullanmak için topu alacakken meşin yuvarlağı alarak havaya doğru atan Kazım önce ikinci sarı kartını ardından da kırmızı kartı görerek, oyun dışında kaldı.

KOCAMAN İLK RESMİ MAÇINDA KAZANAMADI

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Aykut Kocaman, 2010-2011 sezonunda sarı-lacivertli ekibin başında çıktığı ilk resmi maçtan galibiyetle ayrılmayı başaramadı.
Dünkü basın toplantısında Fenerbahçe'de futbolcu olarak yer aldığı dönemde Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde forma giyemediğini hatırlatıp, bu nedenle bu sezon teknik adam olarak sarı-lacivertli ekiple ''Devler Ligi''ne katılmanın kendisi açısından büyük öneme sahip olduğunu ifade eden Kocaman, ilk eleme maçına 2-2'lik beraberlikle başladı.
Sarı-lacivertli ekibin yeni transferi Stoch attığı golle, ilk resmi maçında golle buluştu. Stoch maçta ortaya koyduğu performansla alkış aldı.

MAÇI 19 BİN 91 SEYİRCİ İZLEDİ

Young Boys ile Fenerbahçe arasında Stade de Suisse'deki mücadeleyi 19 bin 91 seyircinin izlediği açıklandı.
Karşılaşmayı izleyen Fenerbahçeli taraftarlar maç boyunca yaptıkları tezahüratlarla Kadıköy'ü aratmadı. Sarı-lacivertlilerin son dakikalarda yediği penaltı golü taraftarını üzdü.​

RiqueLme

Bilgiliyim
adam king hacı ayagında tek top tutan adamdı bence en iyi futbolcuydu dün aksam diğerleri 1e1 de full kaptırdı sıcırttılar icine oyunun ezildiler resmen şimdi bana yok o yok yok bu yok demeyin arkadaş Fenerbahce gibi bi takımın yedek oyuncularının bile iyi olması gerek bunu bilir bunu söylerim gerci adam gibi bi forvet bile yok niye aldılar bu g.ünal takozunu onuda anlamadım arkadas adam poposunu kaldıramıyor bide calım atmaya ugrasıyor ya ya offf yönetim beni cıldırtıyor arkadas cıldırtıyor.
Kazım zaten ayrı bi artist lan bu adamı bazara yollayın olm dayı artist görsün ne kadar gereksiz bi futbolcudur ya kapıcan bunu karanlık odaya günde 4 öğün zopa 2 ögün yemek vericen sonra salıcan sahaya yollayın su adamı gitsin kendini begenmiş herif cok iyi bi futbolcu sanki işine gelirse oynuo işine gelirse oynamıyor bu nedir ya

RiqueLme

Bilgiliyim
He bide 10 kişi kalmışız defansif oynuyoruz Aykut hocadan beklentim alex dia değişikliğiydi acıkcası
adamlar 2 kişi defansa bırakıyor sag genişe dia yı sol genişe stoch u forveti ileride durun diyip geri kalan adamlar full defans oynatmasını beklerdim acıkcası top kapan şişirsin abi topu sag sol kanat zaten uçuyor gökhan beye orta açarlardı bişey yaparlardı ne bileyim cok dandik bi fitbol oynadık dün aksam hala sinirliyim yhaw summer2: summer2: summer2: summer2:

RiqueLme demiş ki:
He bide 10 kişi kalmışız defansif oynuyoruz Aykut hocadan beklentim alex dia değişikliğiydi acıkcası
adamlar 2 kişi defansa bırakıyor sag genişe dia yı sol genişe stoch u forveti ileride durun diyip geri kalan adamlar full defans oynatmasını beklerdim acıkcası top kapan şişirsin abi topu sag sol kanat zaten uçuyor gökhan beye orta açarlardı bişey yaparlardı ne bileyim cok dandik bi fitbol oynadık dün aksam hala sinirliyim yhaw summer2: summer2: summer2: summer2:
Ben bile uyuz oldum düşün o oyuna o kadar yazdım maç devam ederken diğer konulara falan [bkz: viewtopic.php?f=669&t=210092 ]

Yukarı Alt