Barzo

Umarım 300 silki bedavaya kazanıp üstüne 10 silke tutturduğum dressi göz önüne alırsak umarım burdada biraz balım akar diyorum ve uzuyorum :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
üyelik istiyor hiç görmedim Türkiye'ye ödül dağıttıklarını, shipping masrafı vermiyorlar bu yüzden yarıda bıraktım.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
üyelik istiyor hiç görmedim Türkiye'ye ödül dağıttıklarını, shipping masrafı vermiyorlar bu yüzden yarıda bıraktım.
Bro kazanırsak kargo parası vs vs ne gerekiyorsa hepsini ben kendi cebimden vermeye razıyım :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
RiqueLme demiş ki:
site asistanına başlık küçültürmüsün demek ne kadar doğru olur acaba*
Forum kurallarını senden iyi biliyorum. Bu mesajını alıntı yapan arkadaştan da iyi biliyorum lakin başlık dahil copy - paste yaptığım için böyle büyük harflerle yazılmış başlığı değiştirmeye üşendim. Eğlencenize bakın :beer: Nerden biliyorsun Global Topic olacak belki ? :sfff: cicioe2

RiqueLme

Bilgiliyim
Forum kurallarını senden iyi biliyorum.
-Ben hiç birini bilmiyorum
Bu mesajını alıntı yapan arkadaştan da iyi biliyorum lakin başlık dahil copy - paste yaptığım için böyle büyük harflerle yazılmış başlığı değiştirmeye üşendim.
-Üşenmiyeceksin.
Eğlencenize bakın :beer: Nerden biliyorsun Global Topic olacak belki ? :sfff: cicioe2
Sanırım hâla değil.

üye toplamanın yolları :P steel s. 5h, steel s. quick heavy vs. mevcut bende. lanet olasıca cs adama neler aldırıyor :D

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Edgawm demiş ki:
üye toplamanın yolları :P steel s. 5h, steel s. quick heavy vs. mevcut bende. lanet olasıca cs adama neler aldırıyor :D
Verdiğim linkten kayıt olsunlar plss :mrgreen:

Advance

uğraşanlar kaç referans yaptılar acaba?
ps:konu da uplanmış olur
ps2:http://steelseries.com/10?code=o59DqMXU bu da benim ref linki burdan da üye olabilirsiniz :P

Yukarı Alt