mcfeat6248 demiş ki:
tek sen yapmıyorsun sonuçta bu işi :wink1: 2,5 yılı askındaır plwl ve farm char yapıyorum char alim satim gold alım satim yapıyorum ... suan bendeyse bu charlar demeye hakkım var . seni alakadar etmez işine bak gereksiz yorum yapma . satiş icin yazdim öyle sonucta charlara namus lekesi vermedik sen sattın bunları hakkını aldın bitti. uzatmaya luzmu yok .
Ben sana ne terbiyesizce konustum ne atar yaptım. Yalan söylemene gerek yok. ve zaten yerli yersiz atar yapmandan belli diyeceklerimi pek umursamayacagın :)

Ben yalan söylemedim... charların fotografları senin konulardada var zaten alan mal degil görüp arastirip alıyor gereksizce konuyu irdelemene kirletmene luzum yok . sen zaten adam olsan öyle birşey söyleme geregini öm den duyardın :) demekki farklı düsünceler icerisindesinki beni alıcı olucak arkadasların önünde bi duruma düsürme cabasındasın hadi yoluna msj yazmanı istemiyorum sana cevap yetistiremem ben qit yasıtlarınla ugras dur.

benim amacım olmayan herşeyin amacım oldugunu düşünmen senin düşüncelerini gösterir. yukardada dedim işine engel olmak istemiyorum diye. ama gereksiz atar yapıp konuyu uzatarak kendine zarar veren sensin :)) ben ne hakaret ediyorum ne senin gibi klavye delikanlılıgı yapıyorum :)

biz yürekten delikanlıyız sana acık adresimi vereyim ? hatta direk buraya yazayım ne kadar dostun varsa türkiyede topla gel istedgin aletlerle ok ? sonra birde qiderken ben seni yolcu eder eline yeni a4 tech bi klavye veririm :) istermisin gelmek yanıma delikanlılıgımı test et gel hadi canım ?

SATIS DEVAM ETMEKTEDİR. SEYAHATIMA AZ KALDİ SON 2-3 GÜN DAHA BU FİYATTA OLUCAK DAHA SONRA SATİŞ ESKİ FİYATINDA DEGİŞTİRELECEKTİR .

takas düşünürsen 90 level nuker 99 bow 65 wizard ve 77 bow veririm elimde char cok
devil dress pet ne ararsan var charlarda

Yukarı Alt