Char ismi:
Char level:
Char Fiyati : TL
Char European chardir.
Stat pointlerini Str 0:0 Int olarak dagitmistir

Charin simdiye kadar acmis oldugu skiller :

Char itemsiz satilacaktir

Chardan goruntuler, saticinin char hakkinda eklemek istedikleri :

Relocate \\\' 1,3 m sp = 20 tL [/color] + statlar verilmemiştir. [Eu] (SATILMIŞTIR)
MacroPyre \\\' 1,4 m sp [/color] + statlar verilmemiştir.[Eu]
WitchCraft \\\' 1,4 m sp [/color] + statlar verilmemiştir. [Eu]
İmpetus \\\' 1,850 m sp [/color] // lvl 34 // str stat verilmiş // xbow/dagger/cleric skiller aktif. [Eu]

3*ünü aLana toplamda 70 tl olucaktır. cok aciL !
[/color]
[/b]

HER BİRİ SATILIKTIR. -MCFEAT- ... Öm yada iletişim icin bilgi bırakın.

PTT HESABIMA HAVALE YATIRIM VEYA ELDEN YAPILICAKTIR.TESSEKÜRLER SAYGILAR...

Resimler [ tıklayın mediaplayer halinde izleyin ] :

http://img857.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=sro2011061722164575.jpg

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla MSN adresi kullanmaz!

Uyari!
Sitemizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz. Bildiri notumuzu okumadan al-sat ve takas islemlerinde bulunmayiniz.

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla
MSN adresi kullanmaz!
Sitemiz adiini kullanan msn adreslerine asla güvenmeyin.

Takımı
Besiktas
Charların yanına eu yada chn olduklarını da yazsaydın iyi olurdu hacım ^^

Mesela ben sana bir karakter kastırmak istesem benim kendi koydugum nick ile.. ama gene 2m sp olucak karakterde kasarmısın ?

olur yaptıqım iş zaten o . bunlar satış icin kastıklarım kisisel kastıklarımda var . ama Petra deqil mi ? eger öyleyse ve ciddiysen delikanlı öm at görüselim.

sen bana msn adresini pm olarak atsana ben pm atamıyorum 20 tane postum yok cünkü..

sen bana msn adresini pm olarak atsana ben pm atamıyorum 20 tane postum yok cünkü..

Yada boşver kardesm hic msj atma gerek kalmadı artık Gaia'da oynamaya devam edicem... :thumbsup:

şaka mi ediyorsun :) cave önceden yokmuydu sanki yeni keşif qibi cave cıktıqından beri 40 i qecit sp char sattım her senin qibi düz kontak deqil dostum ilqi alakan yoksa dahi mesgul etme konumu qit bi defter ac evde kendine ona yaz dur yorumlarını :wink1: bunlarda emek var zaman var ve emin oL isteyende oluyor yinede yorumunuz icin tesekkür ediyorum.

mcfeat6248 demiş ki:
olur yaptıqım iş zaten o . bunlar satış icin kastıklarım kisisel kastıklarımda var . ama Petra deqil mi ? eger öyleyse ve ciddiysen delikanlı öm at görüselim.
İşine engel olmak istemiyorum ama benden aldıgın charları KASTIKLARIM olarak nitelendirip milleti kandırma lütfen.

tek sen yapmıyorsun sonuçta bu işi :wink1: 2,5 yılı askındaır plwl ve farm char yapıyorum char alim satim gold alım satim yapıyorum ... suan bendeyse bu charlar demeye hakkım var . seni alakadar etmez işine bak gereksiz yorum yapma . satiş icin yazdim öyle sonucta charlara namus lekesi vermedik sen sattın bunları hakkını aldın bitti. uzatmaya luzmu yok .

Yukarı Alt