Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Charı Gerı Verceksın Bak Bız Sana Insanca Yaklastık ReDoX benımdı ser0 Abımde Dedıkı Ben Sana ReDoXu alam Gozumden Isrodakı Charımı Cıkartırım Dedı Bende ALLAH Razı Olsun Abı Dedım Sende Gıttın ser0 Abımın Charını Caldın Bıde Benle Msn Nede Oyle Kufurlu Konusma Yasca Kucuk'de olabılırım Ama Senden Daha Akıllıyım BIde Keremın Charını Calmıs Caldıysada Onun Adına Ben Ozur Dılıyorum Ve Senden Ser0 Abının Charını Gerı Vermenı Istıyorum..! :wink1: :wink1:

giden char olsun boşver üzgün değilim.ginede yaptığın yanlıştı.

Nasıl Utanın Utanılcak Olan Varsada O Kendısnı Bılıyor..!İsroda Okdr Kısı Var kımse Boyle Bısey yapmıor Burda Nerden Baksan 1000 Kısı Var Yaptıklarına Bak.

Ben Charım olmasaydı emin olun bu kadar sakin ve anlayışlı yaklaşmazdım Serhata ama charım var allaha şükür o yüzden şuan serhata karşı ne bi kırgınlık nede bi snir hissediyorum dediği gibi giden char olsun önemli dğeil ... emre gün geçtikce seni yanlış tanıdığımı anlıyorum ... ve sana kanka demekten Gittikce utanıyorum.. Bilesinn !!.

Ben onun çarını çalmadım bu birincisi kerem...çarını sadece pk yaptım bu ikincisi kerem...hem o sitedeki çoğu kişiye zarar verdi bide sen koruyorsun be YUH :P

Istedıgımı Korurum Istedımı Korumam Bu Senı Degıl Benı Ilgılendırır Allahtan Charada Bırsey Yapmadın :)

Redoxu geri almak için kendi charımı feda ettim ettiğimede pişman değilim ve şu çalma olayına gelince ben bu sitede sadece 1 kişinin charını çaldım ve okişiylede anlaştım başkada kimseye zararım olmadı.

ser0 demiş ki:
Redoxu geri almak için kendi charımı feda ettim ettiğimede pişman değilim ve şu çalma olayına gelince ben bu sitede sadece 1 kişinin charını çaldım ve okişiylede anlaştım başkada kimseye zararım olmadı.

Eğer benden Bahsediyosan Ben şifreyi hala bilmiyorum .. ?? eğer bensem tabi ??

D4_Thieves demiş ki:
ser0 demiş ki:

Eğer benden Bahsediyosan Ben şifreyi hala bilmiyorum .. ?? eğer bensem tabi ??
char bende değil artık nasıl bilebilirsin ama istiyosan bowcumun pwsini weriyim.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt