SELAM ARKADAŞLAR BU HATAYI Bİ ÇEZEMEDİM LÜTFEN YARDIM EDİN 3 GÜN ÖNCE OYNUYODUM AMA OLMADI CEVAPLAR ŞUNLAR OLMASIN

OYUNU SİL ( 5 TEN FAZLA DENEDİM
C.DEN D. YE AT ( COK DEGİŞTİRDİM
OYUNU TEKRAR İNDİR (3 CÜ SETUP

LÜTFEN ARKADAŞLAR BANA Bİ YARDIMCI OLUN :(:(:(:(
START DİYORUM VE START DEDİGİM EKRAN KAYBOLMUYO KAPATMASAM SAATLERCE BEKLİYOR
TEŞEKKÜRLER ....

kardeş start geliyor mu sende bende gelmiyor server bakıma alınmış belki bu gün geçer sorun indirip yüklemene fln gerek yoktu boşuna uğraşmışsın

KARDEŞ START GELİYOR AMA O START GELEN EKRAN KAPANMIYO START DİYORUM ÖYLE BEKLİYO VEDE BENİM ARKADAŞLARIM SÜREKLİ GİRİP CIKIYO OYUNDA Bİ SORUN OLDUGUNU DÜŞÜNMÜYORM ÖYLE BİRŞEY OLSA ONLARDA GİR CIK YAPAMAZ START GELİYO STARTA BASYIORM ONDAN SONRA SI GELMİYO

aynısı bndede var ama bnmki çözülmüyor bnm pc vista kardeşim sana yardım edeyim:

1.BAŞLAT>ÇALIŞTIR a gelip>regedit yazıyoruz
2.HKEY_LOCAL_MACHINE>SYSTEM>SERVİCES>EAGLENT in üstüne sağ tıklayıp izinler diyoruz
3.Orda everyone diye bi oturum gibi bişi var ona tıkla aşağı in bütün tikleri kaldır onaylade tamamdır.

ama bnde eaglent yok çıldıracam :SSS:SSS

beyler aynı sorun bende de varya start geliyor sonra start dedikten sonrası gelmiyor

.BAŞLAT>ÇALIŞTIR a gelip>regedit yazıyoruz
2.HKEY_LOCAL_MACHINE>SYSTEM>SERVİCES>EAGLENT in üstüne sağ tıklayıp izinler diyoruz
3.Orda everyone diye bi oturum gibi bişi var ona tıkla aşağı in bütün tikleri kaldır onaylade tamamdır.

yapıcam ama bende eaglent yok onu nasıl çözücem bilgisi olan varmı ya

Yukarı Alt