merhaba ark starta tıklıyorum fakat sro_client acılmıyor biri bnm için sro_clientin çalışanı ve orjinalini Upload Ederse ssevinirim NoKeyLog! (Biraz Acil )

Kitty

DoublePlus demiş ki:
sorun halloldu eskiden hs engellemiştim engellemeyi kaldırınca oldu:)
acaba nasıl yaptın bende de aynı sorun var nasıl çözdün anlatır mısın lütfen nolur

Heather demiş ki:
DoublePlus demiş ki:
acaba nasıl yaptın bende de aynı sorun var nasıl çözdün anlatır mısın lütfen nolur
arkadaş hackshiledı güvenlik duvarından engellemiş sanırım ve engellemeyi kaldırınca düzelmiş sanırım sende aynı şeyi bir dene bakalım belki olur yada antivirus de bazen engelliyor sro.client exe yi trojan olarak görebiliyor orayı da kontrol et olmassa yardımcı olmaya çalışırım yine :beer:

aynı sorun bende de var Launcher gelıyor Start diyorum öyle 2 saat donup kaıyor pcye res atmak zorunda kalıyorum Ne yaptıysam çözemedım -.-

Kitty

Triptonic demiş ki:
Heather demiş ki:
DoublePlus demiş ki:
arkadaş hackshiledı güvenlik duvarından engellemiş sanırım ve engellemeyi kaldırınca düzelmiş sanırım sende aynı şeyi bir dene bakalım belki olur yada antivirus de bazen engelliyor sro.client exe yi trojan olarak görebiliyor orayı da kontrol et olmassa yardımcı olmaya çalışırım yine :beer:
ya çağdasçım virüsten korumayı kapattım nod 32yi de devre dışı bıraktım ama hala aynı...loaderdan açayım dedim microsoft visual c++ runtime library başlığında runtime error abnormal program termination çıktı :SS

sorun internette 4 mbit net hıztestinde 1 mbit çıkıyo fakat dahada beter lagdan oyun kımıldamıyo

biraz araştırdımda şunları söylüyorlar ekran kartın yetmiyordur, işlemci yetmiyordur, ekran kartını güncelle,klasik laf sroyu sil baştan yükle,falan ama bencede ekran kartından olabilir diye düşünüyorum genelle C++ hataları ordan kaynaklanıyor birde directx son sürüm değilse son sürümünü yüklemeyi dene araştırdıklarımdan bunları bulabildim :coffee: dediklerimi dene olmassa bir daha bakacaz artık çaresine

ya aynı sorun bendede var lauchera calıstırıyorum start geliyor tıklıyorum ama hic bir şey olmuyor hatada vermiyor starta bastıgım ekran öle kalıyo birisi yardım etsin lütfen msn:[email protected]

Yukarı Alt