oyunda bir sorunmu var. oyunu şimdi kurdum versiyon 1,10 da ve pach yapmıyor. silkroadonline sitesinede girmiyor sayfa bulunamadı diyor
yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Çıldırcam artıkkkkkk Evil or Very Mad start yok kaç saat oldu hala start yok.. delircem. modemden-kasadan alıom hıncımı :@ :@knight online luncheri çok normal calısıo anında start werıo ama sro wermıooooooooo :@ :@ :@

hala uğraşıyorum start ve update yok 3 defa kurdum oyunu ama yinede anlamadım
şimdi yeniden kuruyorum ve bu hatayı veriyor "this is a client file that can be used after the europe update" bilen birisi varsa yardımcı olsun lütfen

bekle bekle nereye kadar 2 saat 15 dakikadır silkroad acık bekliyor. Evil or Very Mad silkroadı acdım uyudumda geldim hala yok. Oyunu yeniden kurmaya calısıyorum hata veriyor.Joymax ın sitesi acılmıyor silkroadın sitesi acılmıyor.Acaba bi aralar Venezuella ya oyunu kapatmıslardı.Bizedemi kapatıyorlar acaba ? Crying or Very sad Arkadasım su anda bottaymıs yani oyunda ama biz neden giremiyoruz anlamıyorum Mad

oyunu kaldırdım şimdide kuramıyorum off ya zaten 5 gündür oyuna giremiyorum anakart yandı birde bunula uğraş

Allah'ıma bin şükürler olsun geldi
3 günlük ticket vardı biri gitmiştir şimdi 1 saat sonra 1 günlükte gitcek bari biraz kastıralım extraokk

Yukarı Alt