Arkadaşlar ne dediyseler yaptım.ßir Tek format atmadım atmayıda düşünmüyorum.Şimdi arkadaşlar ßen sro client'e tıklıyorum ve önüme client geliyor fakat start yazısı ve sol taraftaki haberler gözükmüyor.Yok silkroad sitesine gir tkrar yükle vs .vs. denedim olmadı.Lütfen buna bir çare bulunuz.Bunu ßenım gıbı yaşayan bir sürü sro oyuncusu var.Modlar Allah aşkına bir el atın.Extraloob Farkını yaşatın... :thumbsup:

bu sorununa bir çözüm yolu aklıma gelmiyor , çünkü söyleyebileceklerimin hepsini yapmışsın , bu yüzden bence torqueyi yükle veya oyunu loaderle aç ....

bak launcherda çıkan adamın veya kadının üzerine defalarca tıkla gelcektir oraya tıklıyarak otomatik refresh yapmış oluyorsun

Arkadaşlar Dediklerinizi Daha Önceleride Yaptım..Fakat sunu anlıyamadım "torqueyi dene" demiş bi arkadaş o nedir yardımcı olabilirmisiniz?

NiGHTMaRe

Aileden
launcheri aç.açtımmı doğal olarak start gelmeyecek.joymax.com/silkroad a gir. birkaç dakika bekle.launcheri kapa aç sorun düzelecek

Denedim Fakat Yıne bır sonuç yok.. Site yöneticileri sizde bir el atsanız .. :cry: :confused1:

ToRuN demiş ki:
Denedim Fakat Yıne bır sonuç yok.. Site yöneticileri sizde bir el atsanız .. :cry: :confused1:
Torqueyi denedin mi ? Denemediysen bence dene çünkü hem çok daha kolay girersin hemde öyle bir sorunla karşılaşmassın.... :thumbsup:

Yukarı Alt