Evet arkadaşlar.1B üzerindeki satışlar artık çok fazla, malum 1b üzerinde satış gerçekleştiremediğimiz için de hırsızlara gün doğdu.Defalarca soyulan ve soyulduğu halde tekrar 1b üzeri alışveriş yapmak zorunda kalan arkadaşlar bu sefer de soyulurmuyum psikolojisine giriyor ben dahil...Joymaxın hergün oyuncuları düşündüğünü sölediğini görüyoruz.Bizler için birçok yenilik getirildiği söyleniyor olabilir.İyi hoş ama neden hala exg. deki 100m sınırlamasına çözüm getirilmedi , neden stallda 1b üzeri alışveriş gerçekleştiremiyoruz? Bu daha önce joymax'e bildirildi öneri olarak sunuldu.Bu sınırı kaldırmanın joymax üzerindeki zorluğunu merak etmeye başladım :think: Sözün kısası sizden ricam joymaxe öneri mesajı atarak bu sorunu dile getirmeniz ve paranızın çöpe veya bu tür insanlara gitmesine bir son vermelerini istemeniz.Artık bu duruma bir son verilmeli :!:

SİZDE SADECE KOPYALA YAPIŞTIR YAPARAK MESAJI YOLLARSANIZ BU LİMİTİN KALKMASINA EMİNİM BÜYÜK KATKIDA BULUNACAKSINIZ.MESAJ AŞŞAĞIDAKİ GİBİDİR:
KONU:
STALL LİMİTATİON
WE ARE DONT NEED STALL LİMİTATİON(İN SİLKROAD ONLİNE GAME) (1B) AND EXG. LİMİTATİON (100M) PLEASE UNLOCK İT.

zor bişey mi 1b den ffazla koymak bilemiyorum ama unuttular heralde 1b den fazla koyulmamasını

attım bi tane daha bugün arttırın artık 1b sınırlamasını cevap bekliyoruz artık şu konuyu dikkate alın diye.Cevap vermeden silmişler konuyu siz düşünün artık ne kadar önemsiyolar :)

Bugün 10larca farklı ıd den bug report yolladım hepsi cevaplanmadan silindi.Söyleyecek birşey bulamıyorum. daral: Nedir bunun zorluğu bilerek ve isteyerek sürdürüyorlar o kadar uyarıya rağmen kaile almamaları sinir bozucu.Bi düşünmek lazım neden cevap verilmeden mesajlar siliniyor.Yetkililer kafasına göre cevap veriyor demekki oyuncuyu düşündüğü falan yok hepsi hikaye...

artırılmamasının sebebi premium silk itemlerinin aktif olarak ticarette kullanılmasına teşvik amaçlı olabilir.örneğin argosda nova 1 itemle pre+ genelde tercih ediliyor.yani nova satcak birisi genelde pre+ istiyor ve almak için silk yüklemek gerekiyor.

_ThE_END demiş ki:
artırılmamasının sebebi premium silk itemlerinin aktif olarak ticarette kullanılmasına teşvik amaçlı olabilir.örneğin argosda nova 1 itemle pre+ genelde tercih ediliyor.yani nova satcak birisi genelde pre+ istiyor ve almak için silk yüklemek gerekiyor.
iyi de silk yüklemek zorunda kalmak içinmi oyun oynuyoruz :) böyle giderse ben de tüm çarları satıcam.Tanıdığım biçok insan oyunu bıraktı zevki kalmadı zaten silkroadın.Hiçbişiy yaptıkları yok habire dress getiriolar oyuncuları düşünseler düşünürlerdi bu zamana kadar.Wow türü oyunlara yönelicem çok daha zewkli dedi arkadaş verdiğin paraya da sonuna kadar deyiyormuş.neyse kimseyi yönlendirmek istemem kalın sağlıcakla :)

Yukarı Alt