Arkadaşlar 1 Ay Boyunca Staj Yaptım Bi Pastanenin İmalethanesinde..Tabi Bi Çok Pasta Yaptım bunları koyiyim :) Görüntü kalitesi düşük k.bkmayın.Yorumlarınızı Bekliyorum Bu Arada Adım Onur Yaş 16 Memleket Balıkesir/Akçay
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iyi ki tatlı pasta türevlerini sevmiyorum bööö oldum resmen, ama şu var burası bir staj ve sen yapılan işleri sergiliyorsun ya helal olsun canımcım ne zaman böyle bir imalathane görsem aklıma girek uğur dündar geliyor nasıldı ortam nezih ve steril miydi bari :P

extraloob demiş ki:
iyi ki tatlı pasta türevlerini sevmiyorum bööö oldum resmen, ama şu var burası bir staj ve sen yapılan işleri sergiliyorsun ya helal olsun canımcım ne zaman böyle bir imalathane görsem aklıma girek uğur dündar geliyor nasıldı ortam nezih ve steril miydi bari :P
saol Okan abi :)) Bu Pastaları Yaparken Bone Eldiven Ve Tabi Özel Kıyafetler var Aşırı Derece Steril Su Böreğide Yaptık Onun İçin Özel oda Bile Var..Makinası Var Girmeden Ayakları Elleri TemizLio....Bu Pastaların Olduğu Yerde Özel bi yer anlıcağın abi her yaptığımız şey için özel bi yer var..İmalethane toplam..4.5dönüm'e kuruLmuş bi yerden bi yere giderken ........... Oluo anlıcağın :D:D

@MaPaP4

Pastaları Süslerken Biraz Kirleniyo normaldir..O Yandaki Şekkilleri Karamelle Yapıoruz Ve Bence Doğal Bişey. :starving:

Mopneet

Şunun üzerinde hamsiler varmış gibi duruyor. :P

- Resim Silinmiş.

Ellerine sağlık. (:

Rocky Balboa demiş ki:
yasak bana kendim yasakladım o yüzden problem yok :lol:
Anladım

:D:D
Mopneet demiş ki:
Şunun üzerinde hamsiler varmış gibi duruyor. :P

- Resim Silinmiş.

Ellerine sağlık. (:
Yok Onlar Bitter Çikolata :)) Üstünde Pudra :)) makara:

NiGHTMaRe

Aileden
Ahahah bi meslektaş çıktı.Bende çok severim bu pasta işlerini 3-4 ay çalışmıştım baya baya pasta, poğaça felan yaparım.Çok zevkli oluyor.
ps:Bende çok kirlenirdim.2 ünde bir makineye :P

Limanerg demiş ki:
Ahahah bi meslektaş çıktı.Bende çok severim bu pasta işlerini 3-4 ay çalışmıştım baya baya pasta, poğaça felan yaparım.Çok zevkli oluyor.
ps:Bende çok kirlenirdim.2 ünde bir makineye :P
sen iyi 2 günde bi makina benim her gün yıkanırdı önlüğüm :)) EVet çok zevkli oLuo hele bazen kendimiz için yapardık Afiyetle Yerdik ohhh :headbang:

Yukarı Alt