Türkleri sevmediğini belirtip küfür yağdıran bu Türk karşıtlarına aynı şeklde bende küfür hakaret v.s cümleler kurduğumda sonuç değişmiyor yani bu şeklde onlara karşılık vererek onların düşüncelerini değiştiremezsiniz ama çoğu arkadaşında dediği gibi Türkleri onlara iyi bir şeklde göstermeye calışmak bu daha faydalı olur mesela oyunda onlara yardımcı olabilirsiniz yada kıyak gecin bazı durumlarda :wink1:

Leo

rank8
Heh işte dimi Jim..Arkadaşlar onlara önce ülkemize sahip çıktığımızı göstermeliyiz.Yazılarımızı bile Türkçe yazmıyorsak biz bitmişiz."ewet, yeah, manyaq, salaq v.b." ne demek arkadaşlar.Bakın, tmm, evt, dio, oluo, yapıo v.b. gibi şeyler yazmak Türkçemizi zedelemez değiştirmez.Çünkü bunlar internet yazışmalarımzda hızlı mesajlaşmak için kullandığımız kısaltmalardır ama evt yerine ewt, salak yerine salaq yazmak dilimize büyük zararlar verebilir.Belki herkesin gözünde bu böyle değildir.Kimisi "Ne olcakki alt tarafı iki tane harf." diyebilir fakat emin olun ki bu o kadar basit değil.Biz ülkemize sahip çıkmazsak, dilimize sahip çıkmassak biz daha çoooook aşağılanırız..

Not:Herkes bana hak vermek zorunda değil ama yinede saygı duymanızı bekliyorum.Bu sadece benim fikrim ve kesinlikle doğru olduğuna inanıyorum.

Arkdaşlar Ben 15 Gün Felan Oyuna Giremiyorduk Kapalıydı Sımdı Acık Mı Acıksa Kac Gun Acık Cevap Lütfen

Yukarı Alt