Beyler sroya tekrar başlamayı planlıyorum 0 dan . Bana server önerirmisiniz ? oyunda en çok oynanan server hangisi ? yada privatede olabilir en çok oynanan server hangisiyse ona başlamayı planlıyorum.

Von Dutch

Öğretiyorum
Argos Veya Poseidon Guzel Serverler, Privite Olarakda Perfection 110'dan Başlıyor Ve Eğlenceli Server Veya Efes Silkroad Forumdaki Interpolun Sw Dolu Yer Guzel Ortam Var.

infinite sro tavsiye ederim. exp sp ve gold item rate oldukça yüksek. oynadığım tek pvp. gerçekten seviyeli bir server yardımlaşma var ben bile kasarım seni nope summer6:

tamam beyler kararımı private oynamaktan yana verdim . Benim için en önemlisi fazla kişinin oynaması

yahu içinizde su sro meretının kurulumundan anlıyan deha yokmu cıldıcam pc yı parcalamak uzereyım
vrsa bırı yardım etsına rkadaslar pc coktu tekrar kurdum sro yu 1,329 da kaldı 1,330 a gecmıyor hata verıyor ne yapmalayım

Bende kurabılsem bende ğrpvateye gececemde kurmıyorum su an kan ter ıcınde sınırden sıgara ustune sıgara yakıyorum

:(((((((( YOKMUA ARKADASLAR BANA YARDIM EDECEK BIR MUSLUMAN YAHU NE OYUNMUS BE )) YUKLEMESI BIR DERT BAGLANMASI BIR DERT OYNAMASI AYRI BIR DERT ARKADASLAR YARDIMCI OLUR ISENIZ SEVINIRIM ONLINE BEKLIYORUM GECE 24 KADAR CEVABINIZI BEKLICEM SIMDIDEN KOLAY GELSIN

Yukarı Alt