Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Pro

rank8
Arkadaşlar bu sabah 75m e 54 lvl full int bi char aldım. Aldığım charın sahibi bana dediki gm arkadaş ekli problem olursa soyle bende en başta inianmadım salla dedim ama arkadaş ınalımaz bi şekilde gm arkdaşıymış hemen foto cekip koyuyorum arklar Lütfen konubaşlığını kücült demeyin çünkü görenler dilini yutacak!! :buddha: Nasıl emin oluyosun derseniz benim bildigim kadarıyla GM yazılmıyor nicke bu adamda yazıyor sonra bana cevap yazdı $ işareti yoktu.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Charı satan adam seni kandırmaya çalışıyor belli ki. öyle gm olmaz nicke bak ya :lol: sakın itemleri id pw falan vereyim deme :wink1:

Pro

rank8
İnanmayan Baksın ben istesem soylemezdim sadece bilim istedim soylemesem benim yararıma olurda ama siz sadece aşagılayın ayıp valla.

Ecsin demiş ki:
Allah kimseyi Cahil Cahil Cahil Cahil Etmesin
Herkesin içinden geçen bu sanırım :mrgreen: ama arkadaşa kırıcı sözler söylemeye gerek yok. :roll:

@mertix57
bunun yalan olduğunu 364637457457 kişi kanıtlayabilir sana. daha fazla uzatmaya gerek yok

Neyse ya uzun zaman olmuştu böyle şeyler görmeyeli ondan güldük bu kadar :D
mertix , arkadaşım şöyle anlatayım. Charı sana satan arkadaş ufak bi eşşek şakası yapmış sana.
Şöyle ki farkettiysen ; [GM]__Efsaneler vs vs yazısının bi üstünde Efsaneler adlı charın boş bir pm'i var.
Efsaneler nickli arkadaş belirli sayıda boşluk bırakarak ardından [GM]__Efsaneler yazdığı taktirde bu yazdığı yazı bir alt satırda beliriyor. Orada da bir nick olmadığından , üstüne tıkladığında pm atamıyorsun.
GM'ler artık oyunda gezmiyorlar eskisi gibi. Geziyorlarsa da kimse onların charını göremiyor. Bazı akıllılar da böyle oyunlar yaparak milletin itemini goldunu çalıyor. Sen sen ol sakın güvenme böyle çakallara kardeşim.
Bir de başlığı küçült lütfen :muck:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt