ben anlamadım yha nasıl yapıyon !!!! Razz açıkla pufff komik bir şey hehalde ama anlamadım!

iCe_diVe

Bilgiliyim
Olympusdayım Wink elemanları penon fighterlarda kasıom
talep çok olunca fiyatıda artırıyom
bende kafama göre takılıom :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Tradeden daha iyi para kazanılan 1 meslek..Saati 500k dan 8 li party.Karakoramda penonlarda super kasılıyo.

Jigsaw

Aileden
mavi demiş ki:
extranoob neden ısmın sıteye hakaret cınsınden orenebılırmıyım yoksa samata olsun dıyemı yazdın ? Evil or Very Mad
Nick kendini ifade eder sonuçta kendisi demek noobmuş. :mrgreen:

tan

rank8
osman459445 demiş ki:
ali_mehmet demiş ki:
var mı karakoramda taxicilik yapan
mesela ben yapıom saati 200 k :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
kardeş sazan diebilirsiniz ama gerçekten ole bişey oluyormu oluyorsa nasıl ??
arkadasım once 8li parti kuruyon ve kurduktan sonra oraya taxi karakom 1h 400k yada parayı sne belırlersın ben 350 yazıyom hep ve beklıyon sonra partıne gelen admalar sana soruyolar saati ve nerde kasıcagını lvl lını snede soluyon sonra onlar yanına gelıyo onları kasacagın yere goturuyon ama tavsiyem tek cekecegınız yaratıklarda kasın hızlı kasarsanız musterılerınızı memnun edersınız ve bana yaptıkları gıbı hergun sızede pm atarlar :) ben her pazar yapıyom hafta ici ise bot kasıyo para sıkıntım olmuyo anlıyacan kazanclı bi is ve tek cekecegin yaratıklar oldugundan kolay kolay canın sıkılmaz ben 1 seneye yakındır elle kasmıyodum ama bu işi ogrendıkten sonra basladım elle kasmaya kazanclı denemenizi isterım :)

Yukarı Alt