- Resim Silinmiş.

NOT: bunları yaptıktan sonra birsürü yazılar çıkmaya başlıyacak Ben bu yazılar çıktıktan sonra 1-2 dk bekledim kapattım silkroada girdim ve 7 deneyişte girdi

NOT:Bunları yaptıktan sonra oyununuzdaki lag oranı düşecektir. Korkmayın internetiniz hızlanabilir :mrgreen:

Dikkat
Son bölümdeki '' ping -t IPADRESİ ''
ping ile -t arasında boşluk var.

şu an aynı anda 100 kişi deniyosa oyun 1 kişiyi alıyo
bu 100 kişiden seçilenin sen olmanda +Avantaj.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
DNS'i temizlemekten daha özel birşey yapmıyosun. hakkaten işe yarar mı emin değilim ama riske girip denemicem :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
Kaspersky virüs taramasını kaç saatte yapıyor zaten.. :D Virüs taraması ile uğraşacağıma oyuna 32112312. girişimi yapmış olurum. :D

bide virüs taraması var. yaw virüs taraması + DNS temizleme yardım etmezki.

SRO serverları 3500 kişiden fazla alınca traffic wermeye başlar. Girebilirseniz muhtemelen biride dc yer ( benim teorim )

senin yaptığın işlerin hiçbiri sro serverını etkilemiyor.
ee? :mrgreen:

Prada

Riske atılıcak bi durum söz konusu değil sadee DNS temizleyerek ping durumu var bu gercektende etki eder daha seri baglantı kurulur servera denemeye değer.. %100 garanti değil ama deneme sürenizi gözle görulur derecede aşşağıya çekecektir daha kolay girersiniz ?!!!!!!!

KupeR demiş ki:
Riske atılıcak bi durum söz konusu değil sadee DNS temizleyerek ping durumu var bu gercektende etki eder daha seri baglantı kurulur servera denemeye değer.. %100 garanti değil ama deneme sürenizi gözle görulur derecede aşşağıya çekecektir daha kolay girersiniz ?!!!!!!!
risk derken çalışmazsa gece gece girmeye uğraşmıyım annamında ^^

Harmonia demiş ki:
Kaspersky virüs taramasını kaç saatte yapıyor zaten.. :D Virüs taraması ile uğraşacağıma oyuna 32112312. girişimi yapmış olurum. :D
1.bunu birkere yapman yeterli olacaktır
2.şahsen ben hiç yapmadım
3.çünkü avast hep açık :D
4.seninde kasper hep açıksa gerek yok sadece diğer işlemleri yap yeter :D

forumacc demiş ki:
bide virüs taraması var. yaw virüs taraması + DNS temizleme yardım etmezki.

SRO serverları 3500 kişiden fazla alınca traffic wermeye başlar. Girebilirseniz muhtemelen biride dc yer ( benim teorim )

senin yaptığın işlerin hiçbiri sro serverını etkilemiyor.
ee? :mrgreen:
denedinmide etki etmiyo diye sölüon
ben kendim denedim oldu bunu başka forumlardada paylaştım deneyen kişilerde oldu alla alla sanki zorla yap dioz ben sadece bende oldu dedim bunu yaptıktan sonra her seferinde olması şansmı şimdi

Prada

Oyundaysan çıkıp niye deniyosun ki lol ? Oyunda olmadıgın bi zaman bu şekilde girmeye çalışırsın...

kardeş 10 tıkda içerdesin demişsin bu yaptıklarımı yapınca sadece komik diyesim geliyo ama neticede anlamayanlar için bi ümit zararı yok :) beyler oyuna girmek için sronun serverına müdahale etmek gerekiyo kendi pcnize diil :) yani bunlarla zaman kaybetmeyin derim sroya biraz daha kolay girmek istiyorsanız image kodu yazdıktan sonra bir müddet bekleyin ve ondan sonra connect tuşuna basın olmadı yine image kodu hatalı yazın bu şekilde biraz daha rahat alıyo gerisi hikaye login olmak için şuan bi bug yok olanda nodc ki oda bug diil zaten hadi kolay gelsin.

imam44 demiş ki:
kardeş 10 tıkda içerdesin demişsin bu yaptıklarımı yapınca sadece komik diyesim geliyo ama neticede anlamayanlar için bi ümit zararı yok :) beyler oyuna girmek için sronun serverına müdahale etmek gerekiyo kendi pcnize diil :) yani bunlarla zaman kaybetmeyin derim sroya biraz daha kolay girmek istiyorsanız image kodu yazdıktan sonra bir müddet bekleyin ve ondan sonra connect tuşuna basın olmadı yine image kodu hatalı yazın bu şekilde biraz daha rahat alıyo gerisi hikaye login olmak için şuan bi bug yok olanda nodc ki oda bug diil zaten hadi kolay gelsin.
Arkadaşım Bak Şöyle Birşey Var Serverda Yer Boşalınca En Hızlı Kim Tıklarsa Onu Alır Oyuna...

orqundogi Arkadaşımızında verdiği tavsiye bu işe yarıyor...

Ben Denedim 3 Tıkta Girdim Bu Tavsiye Sayesindemi Şansımamı Bilemem...

Ama Arkadaşımızın Dediği Şey İşe Yarıyor En Azından İnt. Hızlanıyor ve lag oranı azalıyor...

Asıl Senin dediğin taktik çok saçma gülesim geldi...

bir müddet bekleyin öle basın demişsin şimdi senin bu dediğinde sronun serverına müdahelemi etmiş oluyorsunda kolay giriyorsun... lol

Söyleyeceğim Çok Şey Var Ama Forumun Huzurunu Kaçırmayalım... Lütfen Emeğe Saygı !

yaww kardeş yemin ederim herşeyi doğru yaptım ama genede giremedim hehe olsun canın saolsun bn genede extraloob u seviyorum ?!!!!!! bira içek mi :mrgreen:

orqundogi demiş ki:
imam44 demiş ki:
şimdi anlıyorum bazıları neden extraloob u sevmediğini
aslında extraloob un bazı kişiler tarafından sevilmeme nedeni buymuş bende şimdi anladım

Hiç bişeyden anlamayan ön yargılı insanlar yüzünden :x

deneyenler yapıo
bunu yayınladığım başka sitelerde hep olumlu yanıt gördüm millet yazmış 3 deneyişte girdim hemen giriom fln yazmışlar siz denemeden hemen sallayın

alın BURAYA bakın millet nasıl adam gibi cevaplar vermiş
konu çok güzel çokda yararlı işede yarıyor teşekkürler ama mesajındaki linki silersen iyi olur reklama girebilir zaten ordaki konu silinmiş ama olsun ?!!!!!!!

socac demiş ki:
aga hepsını yaptım yazılar cıkıo sonsuza kadar gıdıo napcaz xD
o yazılardan 2-3 satır çıksın kapat o siyah pencereyi gir oyuna bukadar
ama sakın o pencereyi açık unutmayın oyunda c7 c9 fln alırsınız

emc

rank8
fakirin umuduymuş ekmek yermiş yermiş bitiremezmiş.

Bir umut deneyecem. Premiumlara uygulanan durumu uygulamak gibi bir cheater program olmadığı müddetteçe zor. O kadar banladılar şimdi eskisinden daha beter oldu.

Yukarı Alt