Arkadaşlar Normalde Ben Tbot Kullanıyorum.Fakat Tbot Credili sistem olmayınca e doğal olarak ben günün 24 saati açık bırakamıyorum.Srobot Alayım dedim ama pişman oldum.Kasmaya Giderken Takılıyor.Hızlı Kasmıyor.Kasarken Çoğu Zaman Skill kullanmadan vuruyor.

Tbotta ise Süratli bir biçimde kasıyor.Kascağı yere gitmesini kendin ayarlayabiliyorsun.Ve durmadan aralıksız kasıyor.Bence Tbot Forever.
Size tavsiyem Tbotta vazgeçmeyin.Fiyatıda ucuz.Bundan Sonra Srobot Bnm için ölmüştür.

TBOT FOREVER ?!!!!!!! ?!!!!!!!

Prada

Görende Tbotun sahibisin sanıcak... Tbottan tam verim alabilmen için Pcnin güzelliğide önemli ben çokkişi tanıyorum Tbot alıp eline yüzüne bulaştıran.. Boşver kimseyi etki altında bırakma ben Tbotuda isroyuda zerresine kadar kullanmış biriyim.. Bu konu cok tartısma yaratır artı yeri de değil zaten

>2 tane Bot alıp Aylık Bota çevirebilirsin-Kredili Sistemden Kurtulmuş olursun
>Skill'siz vurması Senin Skilleri yanlış ayarlaman Yoksa skillsiz vurmaz
>Pet oldugu Sürece İsrobot'da gayet hızlı kasıyor
+ Olarak Ben İsrobotu bota bırakıp Call Of Duty 4 , caunter Gibi oyunları oynayabiliyorum. T-botta + bişey Açınca Oyun donuyor ??? gibi hatalar Veriyor.Oturup Botu İzlesek Daha mı İyi :?:
İsrobottan Şaşmam 1 Kez şaşıp Aylık Tbot aldım Onuda 2 gün sonra bıraktım
Neyse Kendi Seçiminiz.

RoyalFlush

Bilgiliyim
gscihan demiş ki:
>2 tane Bot alıp Aylık Bota çevirebilirsin-Kredili Sistemden Kurtulmuş olursun
>Skill'siz vurması Senin Skilleri yanlış ayarlaman Yoksa skillsiz vurmaz
>Pet oldugu Sürece İsrobot'da gayet hızlı kasıyor
+ Olarak Ben İsrobotu bota bırakıp Call Of Duty 4 , caunter Gibi oyunları oynayabiliyorum. T-botta + bişey Açınca Oyun donuyor ??? gibi hatalar Veriyor.Oturup Botu İzlesek Daha mı İyi :?:
İsrobottan Şaşmam 1 Kez şaşıp Aylık Tbot aldım Onuda 2 gün sonra bıraktım
Neyse Kendi Seçiminiz.

+ sonsuz.diyecek fazla birşey yok

sro bot en iyisi derim pc den kaynaklanan problem bot u kötü yapamaz
sana bot skilleri ile ilgili bi ipucu vereyim
atak skillerinde aynı sıradaki düşük lvl ve yuksek lvl skilleri arka arkaya koyma
örnek:heuksalcısın mesela 2 ci sıradaki spear skillerinin ardarda koyma
onun ardında 3 cü sıradaki skillerden koy 3 den sonra< 4 cü veya daha alttaki lerden koy
çünkü bot bazen aynı sıradaki skilleri zaten kullanıyo gibi görüp bi sonraki skile gecmek istiyo
o yuzden skiller dağınık olsun 1ci sıra<--3 cü sıra---5 ci sıra---2ci sıra gibi

sorale demiş ki:
sro bot en iyisi derim pc den kaynaklanan problem bot u kötü yapamaz
sana bot skilleri ile ilgili bi ipucu vereyim
atak skillerinde aynı sıradaki düşük lvl ve yuksek lvl skilleri arka arkaya koyma
örnek:heuksalcısın mesela 2 ci sıradaki spear skillerinin ardarda koyma
onun ardında 3 cü sıradaki skillerden koy 3 den sonra< 4 cü veya daha alttaki lerden koy
çünkü bot bazen aynı sıradaki skilleri zaten kullanıyo gibi görüp bi sonraki skile gecmek istiyo
o yuzden skiller dağınık olsun 1ci sıra<--3 cü sıra---5 ci sıra---2ci sıra gibi
Ben Zaten Combo Kullanıyorum.Bir Blader olarak.Ama giderken tAkılmasını Nasıl Düzelticem Peki

İSrobottan da ben şaşmam walla gerisi hikaye.Ne güzel kredili sistem işte yok 1 haftalık yok 1 aylık felan boş

Yukarı Alt