İki işletim sistemi kullanıyorum ; Wistada sağ alta gelen parmak işaretine tıklıyorum oyun açılıyor fakat skiller görünmüyor,auto training etkin olmasına rağmen çalışmıyor....Xp de sağ alta gelen parmağa tıklıyorum oyun açılmıyor,bende normal yol ile oyuna giriyorum,skiller falan herşey gözüküyor,auto training de etkin fakat 100 kere de tıklasam Auto Traininge çalışmıyooor!!! Bu nası iş????

GodOfSky demiş ki:
İki işletim sistemi kullanıyorum ; Wistada sağ alta gelen parmak işaretine tıklıyorum oyun açılıyor fakat skiller görünmüyor,auto training etkin olmasına rağmen çalışmıyor....Xp de sağ alta gelen parmağa tıklıyorum oyun açılmıyor,bende normal yol ile oyuna giriyorum,skiller falan herşey gözüküyor,auto training de etkin fakat 100 kere de tıklasam Auto Traininge çalışmıyooor!!! Bu nası iş????
xp de oyun nasıl açılmıyor tıkladın an hiç bişi olmuomu ???

olmuyooor , Xp de tıklıyorum ve hiç bir şey olmuor...Aynı şey bi arkadaşımın pc sindede oldu , onda da hiç bi hareketlilik yok , oyun açılmıyoo....

Şu soru işaretli hatayı ben hala gideremedim ekran kartı driverınıda tekrar yükledim zaten softmod falanda kullanıyordum bir sorun yoktu atladığım bişimi var acaba kendi sitesinden indridim botu dosyaları bir klasore attım parmaga çift tık clienti gösterdim start game diyorum ama hata alyıorum PFffffffffffffffffffffff Evil or Very Mad acaba clienttemi sorun var 1.141 nodc client var bende öğlen yüklemştm ondanmı acaba

bendede sağ tık start game deyince soru işarteleri çıkıyordu nodc clienti silip orjinal clienti yükledim şimdi sorunsuz giriyor . şimdide botun sitesindeki nodc clienti indiriyorum onunla deniycem sende öyle yap düzelir tahminimce

GodOfSky demiş ki:
olmuyooor , Xp de tıklıyorum ve hiç bir şey olmuor...Aynı şey bi arkadaşımın pc sindede oldu , onda da hiç bi hareketlilik yok , oyun açılmıyoo....
banada olmuştuda nodc client indirmiştim normal clientide bulamadım kimsede hemn silip yükledim sroyu düzeldi

2 char acabilioz mu bunda lutfen bi cvp werin kac sattir cvp veren yok

Yukarı Alt