Post kasmak yerine şuna bi cevap verseniz?? Parmağa tıkladığımda hiç bir şey olmuyor...(oyuna normal girebiliyorum bu arada)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GodOfSky demiş ki:
Post kasmak yerine şuna bi cevap verseniz?? Parmağa tıkladığımda hiç bir şey olmuyor...(oyuna normal girebiliyorum bu arada)
Vistamı Kullanıyorsun ?
Yeni Versiyonunu İndirdin Mi ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GodOfSky demiş ki:
Xp , SroBot 1.85 deil mi? indirdim....
CTRL+ALT+DEL Yap İşlemlere Gel Srobot Diye Bir Şey Varsa Normal Silkroadtan Gir Eskiden Öyle Çalışıyordu...

Bota bakıyodum da lolun anlamını biliyor musun acaba demişsin, neden böyle bi tavır gösterdin bilmiyorum.

LoL; normal anlamı kahkaha atmak olan tüm online oyunlarda kullanılan bir ifadedir. Genelde ^^ ve xD gibi modern tarz gülümseyiciler LoL yazar ve ilk ve son L leri büyük yaparlar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Mr. ProfessoR demiş ki:
Bota bakıyodum da lolun anlamını biliyor musun acaba demişsin, neden böyle bi tavır gösterdin bilmiyorum.

LoL; normal anlamı kahkaha atmak olan tüm online oyunlarda kullanılan bir ifadedir. Genelde ^^ ve xD gibi modern tarz gülümseyiciler LoL yazar ve ilk ve son L leri büyük yaparlar.

Aslında Alakası Yok lol Bir Phpbb Smileyidir :) Hatta Bu Forumdada Var " :lolmuch: "

Yaw oyunu bile silip tekrar yükledim , yok , start diyorum oyun açılmıyorrr....Nasıl bi şans bendeki ya..

Kemalist demiş ki:
Mr. ProfessoR demiş ki:

Aslında Alakası Yok lol Bir Phpbb Smileyidir :) Hatta Bu Forumdada Var " :lolmuch: "
LoL = :lolmuch: out Loudly

Smiley olarak kullanılan herşey öylesine mi yazılıyor. Madem smiley bir anlamı var, yoksa şokartınç da olabilirdi...

Çalışmıyoooor , adamlar çözdüler sanırım problemlerini.....auto trainig etkin ama skiller gözükmüyo , olduğu yerde duruyo ölece..

Yukarı Alt