SRO ya gelecek isLamik charlar {yani araplar}
Araplar Cin Yaratma özelliğine sahip oalcaktır .cinler saldırma ve ruh büyüleri yapma yeteneklerine sahip olacaklardır.islam karakterleri Sword,Blade,Claw ve Chakoram silahlarını kullanabileceklerdir.cinler 4 büyü türü kullanabilecekler.Earth.Wind.Water Ve ve ve Fire
İslam .Irkı Hakkında Bazı Bilgiler
1-Yeni islam ırkının temeli islamiyetin tarihi,kültür e efsanelerine dayanıyordur.
2-İslam karakterleri Lamba cinlerini istedikleri giibi kullanbileeceklerdir,bu yenidir ve daha önce hiç bir oyuna gelmemişdir.
3-İslam ırkı BulunduğuYer: Arap geceleri ve ilginç İslam Kültürü İle Dolu.
Harita ( İslam ırkının)
- Resim Silinmiş.
Buda Karakterler

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Yorum Yazdıgınız İçin Şİmdiden Teşekkür Ederim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu arapların geleceğine dair istihbaratı nerden alıyorsunuz anlayamadım doğrusu. :? Eğer gelecekse bile, şimdiye kadar KSRO'ya bile gelmediğine göre, arap charları iSro'da oynamamız 5-6 sene sürebilir. :roll:

JasonWalker demiş ki:
Bu arapların geleceğine dair istihbaratı nerden alıyorsunuz anlayamadım doğrusu. :? Eğer gelecekse bile, şimdiye kadar KSRO'ya bile gelmediğine göre, arap charları iSro'da oynamamız 5-6 sene sürebilir. :roll:
Öncelikle Teşekkür Ederim Yorum Yaptığın İcin
ne Zman Cıkacagını bilmem bi kere herkez cıkacak dedi bende arastırma yaptım ve bulduklarımı sundum sucsa sileyim

xherolisa demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
ne Zman Cıkacagını bilmem bi kere herkez cıkacak dedi bende arastırma yaptım ve bulduklarımı sundum sucsa sileyim
Suç falan yok ortada istediğini yayınlayabilirsin tabii ki. Ama ortada 'İslam Irkı' adında bir ırk geleceği kesin değil. Sadece ilgili konuda bunu belirtiyorum... :thumbsup:

Ps: Eğer suç olsaydı çoktan silinmişti.

JasonWalker demiş ki:
xherolisa demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
Suç falan yok ortada istediğini yayınlayabilirsin tabii ki. Ama ortada 'İslam Irkı' adında bir ırk geleceği kesin değil. Sadece ilgili konuda bunu belirtiyorum... :thumbsup:

Ps: Eğer suç olsaydı çoktan silinmişti.
Neyse Sorun Yok Devam xD :muck: JasonWalker seni Sevioruz <D

JasonWalker demiş ki:
yanlışın war jason KSRO YA GELDİ araplar. joymax yetklileriyle bi röpörtajdada adamlar 21 nisan 2009 demişler bzm sro icin

Misproject

Buralıyım
JasonWalker demiş ki:
aynen yha açmayın artık şöle konular kaçıncı verilişi ama ne geldiği war ne de gelceğine dair kanıt

Abi bakın böle bişiyin gelmesi ancak 2010 DA OLUR!!!
Ahanda Kanıtı:
En üstte islam haritasına bir bakın, yanında ''Buddha World'' yani ''Buda Dünyası'' var, eğer islam ırkı gelseydi, bundan önce Buda rahipleri gibisinden bir ırk da gelirdi bu bir...
İkincisi karakter resimlerine bir bakın;
En üstteki avrupa karakterlerine benziyor ki bu tartışılmaz,
Onun altındaki 2 karaktere birşey demiyorum ama en alttaki karakterin yüzü Europe charlarından bir tanesinin yüzüdür... Bu iki,
Ayrıca başka bir kanıt varsa ki, madem islam ırkı ''GELDİ'' o halde char, cin ve skillerin resimlerinin çoktan koyulması gerekirdi.. Adı üstünde ''GELDİ'' yani çoktan olmuş bitmiş, (geçmiş zaman, duyulan zaman kipi) Bu da 3...
Veya da geldi ben ksro oynamadığım için bilmiyorum ama gelmesi nerdeyse imkansız...

Misproject

Buralıyım
saçmalık.şuan tek kanıt islam map inin geliceği başka hiçbir resmi kanıt yok ne çarlar hakkında ne de skiller hakkında http://www.silkroadonline.net de bilgi var.sadece islam map inin bilgisi var ki o da gelicektir.ama çarları ve skilleri hakkında milletin uyduruğundan başka birşey bilen yok.

Misproject

Buralıyım
bu arada islam map inin yaratıkları hakkında bilgim var o da mediapk2 miz de ve data pk mızda bulunan kodlarda gördüm.bkz Xvi32 proğramı ile mediapk2 i ve datapk yı açıp.

Misproject

Buralıyım
bu arada islam map inin yaratıkları hakkında bilgim var o da mediapk2 miz de ve data pk mızda bulunan kodlarda gördüm.bkz Xvi32 proğramı ile mediapk2 i ve datapk yı açıp.

Yukarı Alt