CPU

rank8
bu server sro tarihinin en dandik serveridir pre. ile girseniz lagdan oynanmaz pre olmasa loader deil kralını getir oyuna giremessin,90 lv charım war giremiyorum böle oyunun ta.... oyunuda bırakıyorum bu yüzden aptal joymax yeni server açıcağına kapasite genişletseydi öle olmazdı eger bnm gibi sorunları olan warsa bu konuya yazabilirler,bide anlamadıgım neden yeni char açılıyor?zaten herkes 60+ çok saçma sizde tavsiyem bu oyun cebinizi kemirmden bırakın.!!!

bende eldoradoda oynuyom ama ben 5 veya 10 deneme arası giriyom ha charda 2 silk var joymax bunun için ayrımcılık yapıyosa bilmem :mrgreen: lag var diyon o her serverda var ne de olsa her serverda ttnet de accont açmış :wink1:

Mopneet

Hepinize gecmis olsun. SunWorld ya da SJ Silkroad der kacarim topicten.. ^^

en eski serverlerden biri oasis tabiki ama oasis kadar güzel server yok birazdaha türkün kasması lazım yanlız orda

godfather demiş ki:
en eski serverlerden biri oasis tabiki ama oasis kadar güzel server yok birazdaha türkün kasması lazım yanlız orda
bende oasiste oynuyorum ve oasis gerçekten süper bir server baha abi eğer bunu yazan sensen karamaskeyi tanırsın undeat turk ten

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
CPU demiş ki:
bu server sro tarihinin en dandik serveridir pre. ile girseniz lagdan oynanmaz pre olmasa loader deil kralını getir oyuna giremessin,90 lv charım war giremiyorum böle oyunun ta.... oyunuda bırakıyorum bu yüzden aptal joymax yeni server açıcağına kapasite genişletseydi öle olmazdı eger bnm gibi sorunları olan warsa bu konuya yazabilirler,bide anlamadıgım neden yeni char açılıyor?zaten herkes 60+ çok saçma sizde tavsiyem bu oyun cebinizi kemirmden bırakın.!!!
hacım daha cok kapasite demek daha cok gold bot demek clientless onlenmedigi surece 10.000 kapasitede yapsan 5-6 ay sonra gold botla dolar.Cunku 2gb ram ile kim bilir kac tane gold botu oyuna alıyor ve 6 gun cıkmıyor... Yani sw nin kapasitesini arttırmak işkence olur .
TTNET gibi berbat bir alt yapıyla hiç oynayamazsın.Her taraf gold bot olur yururken bile yanlıslıkla onlara tıklarsın :wink1:

BaSoryong

Buralıyım
walla cağu kısı aynı sorunlarla karsılasıyor..Ne kadar kufur etsekte sovsekte bıda oynamak desekte bız bu oyuna bır emek harcıyoruz calısıyor cabalıyoruz emeğımızın meyvesını aldıkcada zevkten 4 köşe oluyoruz buda bole surup gidiyor...

en yeni server bile aynı silkroad artıkk oynanmaz anca botu engellemeleri lazım tamamen şimdi engelliceklermiş ama işte bi süre beklemek lazım hemen atlamayın oyuna emin olun öyle :)

Yukarı Alt