1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

Sro Takılma / Donma... ^^

1. FreeDom

FreeDom rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşalr 1-2 Haftadır Sro Daha yavaş Çalışıyor...Birileri Partyden Çıktığında Donup Kalıyor,, Bazen Olur Olmaz YErde Donup Kalıyor,, Ses Gelior Ama Yaklaşık 10 sn Görüntü Takılıyor Sonra Düzerliyor :| Önceden Böyle Bİr Sorun Yoktu Ama Bu Aralar Böyle Oluyor Sizce Bu Neden Olabilir? :roll: Acaba Yaz Geldiğinden Dolayı Fanlar Yetersiz Kalıp Pc Çok Isındığından Olabilirmi Bnm Aklıma Birtek O Geldi..Eğer Öyle İse Kasayı Açık Bi Alana Çıkarıcam :P Görüş ve Önerilerinizi Bekliyorum Şimdiden Tşkler :muck:

2. CaN_KsK

CaN_KsK rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mod.
    Bilgisayar özelliklerin cok önemli kasıp donma konusunda öncelikli ekran kartı.

3. FreeDom

FreeDom rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    512 Ekran Kartı 1 Gb Ram Var :roll: Öncedende Hotanda Fln Hafif Takılıyordu Ama Dier Yerlerde Sorunsuz Gayet Güzel Oynuyordum Ama Şimdi En Issız Biyerdede Olsam Bazen Takılmalar Yaşanıyor.. Son 1-2 Haftadır Bu Olay Oluyor..Özellikle PT Den Biri Çıktığında %90 Takılıp Kalıyor :(

4. CaN_KsK

CaN_KsK rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mod.
    aslında orta derecede degerlerin cok sorun yasatmaz bu ekran kartı pt den biri girip cıkma olayını anlayamadım mutlaka bilen biri vardır fundanda olabilr dedign gibi.

5. Xenas

Xenas  

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oyunda bug olmasından dolayı öyle takılmalar yapıyor bendede aynı şey var pt den biri çıkıyor 3--4 sn ye takılıyor E ye basınca ekran donup kalıyor ama char kasıyor PC in iyi istersen bi format at tekrar SRO yu kur derim..
    Şuan bu buglar fazla olmuyor..