o bow cunun stun la knockback kı acık olsa yanına yaslaşabilirmiydin bide 80 de kapişin

ben Nickim yazayımda Bi Afalla Bakalım

_HeLL_TurK_ tek strong la aldıgım günleri unutma

kesiodum kesiodum dur sne dalma diodun açtin zerkle daldın yine tek te aldım

yalansa yalanda hadi bakalım

blade408 demiş ki:
ben Nickim yazayımda Bi Afalla Bakalım

_HeLL_TurK_ tek strong la aldıgım günleri unutma

kesiodum kesiodum dur sne dalma diodun açtin zerkle daldın yine tek te aldım

yalansa yalanda hadi bakalım

Pfff İLK SNA sunu demek istiyorum... SENDE HIC UTANMA YOK MU BE ADAM/COCUK/VELET. ???? YOKMU HİÇ UTANMA DİYE BİRŞEYİN????
Belki beyinin bunu ayarlayamıyor fakat 65 +5 bow tabiikide 57-60 lvl nukeri tekler.... Evet hatırlıyorum...Ve artık çok ezik bir kişilik oldugunuda hatırladım...
Şuan bizim guildeesin ve 65 lvl sin... eveeet aramızda 5,6 lvl fark var dimi... GEL SENEN PVP YE SANA 12K YEDİREYİM!!!!!!!!!!!!!!!!!! ama hayyııır ben seni kestim diye övünmem....65 lvl bi ezigi kesmenin nesi insana zevk verebilir...
YOL AL ezik :)

_KING_TURK_ Kardeşimiz == 70 LVL PURE STR GLAVIER == Bana 58 skiliyle yaptıgı damage : 1200 , 1300 .
Şimdi hell_turk musun nesin.... İsmimi her gördügünde AFFAALLAYACAK olan sensin. Beni senin gbiler afallatamaz. 65 lvl bi ezik için ettigim onca lafa , bu yazıları yazan ellerime yazık be.... dahada lafım yok herkes anlamıstır anlayacagını...
He birde hell_turk senle hiç pvp yapmadık.... Sen sadece ezikleri kesebildigin için hep bana vuruyordun ve kesiyordun.... = ARTIK GERÇEKLERİN ZAMANI GELMEDIMI? = Sen kendindne düşük lvl dekileri , sana birşey yapamayacakları kesen bir noob tan baska bişi deilsin... AFALLAYAN KİMMMİİİİİŞ ?????????????? Git az önce o yazıyı yazdıın gibi esrarını çek otur.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bow cu kullanmayı bilmiyor yoksa biraz zor alırdın

blade408 demiş ki:
MeLiK demiş ki:
9128391823 kes banla geri gelio bu :mrgreen:

Ayri Topic Accan Buna Orda Tek Takılcak :mrgreen:
Kapa ceneni minik... Hem lan melike 15 yasındasın sana ne oluyor ??? :lol: :lol: :lol: bebee :lol: Aynısı bu blade içinde geçerli.... ben abinizim ....
Hem Bi hacker banlanmaz....
Blade denen velet çarı satmasaydıN BENMM SORUNUMMU PALE? :lol:
1 ay oyunu bırakmıstm kasmıodum 15 tatildede...
Neyse sanamı anlatracam , sen muhatabım bile olamazzın :) :) benim gibi birinin su yazdıklarına bak.. kendime acıdım bir an yaaaahu :lol:
bb babys...

Yukarı Alt