A

Anonymous

Guest
salman1453 demiş ki:
ben oyuna 2,5 sene önce başladım ilk charmımda 5 lvl e kadar manyang kestim :lol: :lol: :lol: bu daha bisey değil ama skill nedeir bilmediğim içinde 13 lvl e kadar skillsiz öyle vura vura kastım ne zevk aldığımı bende bilmiyordum ama oynuyorum :mrgreen: hatta pot bile ne bilmiyodum otur kalk kes kes kes otur.... öyle öyle 13 lvl yaptım bıraktım 3 haftamı ne oynamadım. sonra forumlara falan baka baka öğrenip buralara geldik :mrgreen:
bende aynen 14 lvl im bow skilsiz vuruyodum firede el yakmasını rast gele açtım bi tıkladım benim 10-20 oldu 50 60 vurmaya sonra lightening buz hepsinin el yakmasını açtım sırayla kullanıyodum :lol:

oyuna ılk başladıgımda ben aynı bı kac arkadas gıbı skill nedır bılmedıgım ıcın 10 lvl e kadar skıllsız kasmıstım sonra bı arkadas açmıştı skıllerı Confused
ilk başladıgım gunlerde bot kullananalara kufur ederdım, ama sımdı kullanmayana sız manyakmısınız diorum Neutral

bazıları super gercekten
ılk basladıgımda bende yatan kervanın mallarını almaya calısıyodum thıef olmadan gercı thıef ın ne oldugunu da bılmıyodum istesemde olamazdım bi de sos falan ne bilmiyoduk yanar döner falan diyoduk onlara 3-5k ya satıyoduk

Ben 42 Lvl bi char kasmıştım int str karışık veriyodum bowcuydu cold el yakması vardı 6 tane skillin hepsi açıktı azcık bicheon azcık heuksal en çok ta pacheon azcık lightning acık fire en çokda cold :lol: sonra oyunu öğrendim 73 lvl full int nuker kastım :lol:

RoyalFlush

Bilgiliyim
black suiti çok severdim haalada seviyorum ve acemilik işte giyipte kasmaya gittiğimde her dk ölüyordum ve baya kızmıştım birine sorduğumda bu thief kıyafeti giyme demişti.........

bende gecen yıl 64 sun bowu npcye satmıstım o zamanlar oyunu bılmıodm ondan zuahahhahahahhahahahhahah :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt