Vay be hiç bişe demiyorum şu oyunu 4 yıldır oynuyorum yapılacak herşeyi yaptım gene master olamadık iyimi

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Seçilen tüm arkadaşlara hayırlı olsun, böylesine bir sitede silkroad üstad 'larıyla aynı masada oturmak çok hoş bir duygu .. :beer: :muck: :kalp:

E0N demiş ki:
Narcisse demiş ki:
ahmet007 demiş ki:
lol valla güzel ama gücendim bu adamların hepsi zaten yetkiliydiki :P
işte bende onu anlamadım görmüştüm kırmızı kırmızı bunları :nod:
örnegin ben ve hurrican yetkili değildik hurrican neden kırmızıydı;exl müşterisi oldugu için :)
özellikle baktım master yazıordu her swde char yapıp belli bi süreden sonra satan xbow bard chara kasan adamlar master olmuş şu oyunda glavie bow wiz xbow warior sp herşeyi yaptım fw geldiginden beri sadece 3 defa kaçırdım eger master olamadıysak ne diyim

E0N

rank8
char yapıp biraz ün yapsan belkide olurdun sende :) char kasmak kolay iş önemli olan onu kullanıp birazda olsa adını duyurman

Narcisse neydi pekiya PhiPeng NesTea_CooL_ soyulmasaydı görürdüm peki hepsini geçtim malazgirtte 2.6m sp kastım char 67 oldu Malazgirt Sp Kralıyım resmen senide unutmadım koleranı hem narcisimle hemde phiyle az yerden kaldırmadım

E0N demiş ki:
char yapıp biraz ün yapsan belkide olurdun sende :) char kasmak kolay iş önemli olan onu kullanıp birazda olsa adını duyurman
- Resim Silinmiş.
malazgirt sp kralıyla tanış daha nasıl ün yapabilirim yakında direk kral olucam bekle gör :!:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

E0N

rank8
Narcisse demiş ki:
Narcisse neydi pekiya PhiPeng NesTea_CooL_ soyulmasaydı görürdüm peki hepsini geçtim malazgirtte 2.6m sp kastım char 67 oldu Malazgirt Sp Kralıyım resmen senide unutmadım koleranı hem narcisimle hemde phiyle az yerden kaldırmadım
senin amacın farklı :) adını duyurmak değil :):)

E0N demiş ki:
Narcisse demiş ki:
senin amacın farklı :) adını duyurmak değil :):)
koydugum resmi görmedin sanırım ün fln diyordun? konuyu daha uzatmıcam olanlara başarılar

Yukarı Alt