Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Rar şifresi Doğru kopyala/yapıştır yapmayı ogrenin bi once sonra eleştirin
çalışıp çalışmadığını 1 saat içinde deniyecem inş. hatasız giriş yapar
Paylaşım için Saol eline sağlık

Program şu an bende çalışıyor , kurulum ve ayarlar doğru yapıldığında herkeste çalışır die düşünüyorum , programı yayınlayan arkadaşa tşk ler extraokk

beyler ya şunu bı daha ayrıntılıbır şekilde anlatırmısınız ya yukledımm açılılyor ama 1 char girnce : ikinci char açılnıca c10 veriyor help plzz

yardım edebılırmısınız ??? silkroad loaderı actıgımda ve basla dedıkten sonra şöyle bır hata cıkıyor__ sro_client kapatılması gerekıyor ozur dileriz felan resmı de asagı da
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Abi bozuk çıktı çalışmıyo neden ???

Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

emc

rank8
Gelen Ekranında ExtraLoob yazıyorsa bende çalışıyor. Denemek için 7 tane Char açtım. 8 e kadar gidecektim fakat ekran kartımın Hafızasının yetersiz olduğu uyarısı geldi.
> PRogramı başka bir siteden çektim. Bu sayede burayı buldum üye oldum.
> Teşekkürler.

ya ben once sro bot acıyorum sonrada sro loader le giriyom ardından hata vermeden anında masa ustune atıyor bunun bır cozumu varmı varsa biri bi anlata bilirmı acaba Confused

yaa indiremiom cafe sahibi de bişeyler indiriomuş aynı anda 2 tane ındırtmıo bırısı rar lı halini bura koyabilir mi acaba ??

cok guzel gercekten hele update den sonra calismasi harika artik her update den sonra client aramayla ugrasmiyom cok sagol

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt