Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Idea SRO Loader Idea

Download Silkroad Loader Türkçe

RAR ŞİFRESİ : ExTRaLooB.cOm
[Büyük Küçük Harfler Aynı Şekilde Yazılacak]

1,140 sro_client Download

Programı İndirdikten Sonra içindeki Sro_Loader yazan txt uzantılı Dosyayı Acıp Silkroad Klasör'ünün ve Client'inin bulundugu Konum'u Yazıp Kaydedin ve Cıkın. Sonra Programı acarak hangi özellikleri istediginizi Programda Belirterek oyuna Giriş Yapabilirsiniz.

Her Update Client Değişiminde ise. http://down.botsmall.com/iSRObot/ Buraya Girerek yeni Gelen Client'i indirip Oyunun içine atın ve Programı Calıstırarak Oyuna Baglana bilirsiniz. Program 0x33'ündür ExTRaLooB versiyonudur. 0x33 Programın Baglandıgı IP kapatıncaya Dek Calısacaktır ve Kapatacaklarını sanmıyorum. Çünki Bot'a Bununla Baglanıyorlar Wink

Hatalar : Beyler "C5-C6-C7-C8-C9-C10" hataları hakkında benim bir bilgim yok. Onu Hatalar ve Çözümleri başlık altındaki Topic'e yazarsanız daha ii olur. Ben bu konuda yardımcı olamıyacagım.

Serius Failed : Bu hata'nın çözümü Sro_Loader txt uzantılı dosyadaki Konum'u düzgün yazarsanız hata gidecektir.

Not: Bu Program'ı daha önceden vermiştim. Fakat bir aksaklık yüzünden, silinmek zorunda kalındı ve tekrar Koydum Wink

Hepinize İyi Eğlenceler... [ |O²| ]

hadilenordan demiş ki:
|O²| demiş ki:
GliseriN demiş ki:
ilk açtığımızı isro botla açsak isronun logini gidermi hmm
Bot'la birlik te acılmıyor Sad
botsuzda acılmıo Sad bi arkadasım daha denedi ondada acılmıo
Oyunda Sorun war Programda değil bugun 3-4 kere girdim bunla suanda bendede almıyor isy beklicem sözde alırsa Razz

C10 hatası alıyorum.
sro klasörünü kopyaladım. gene olmuyo :S
bi el atarsanız sevinirim :)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt