1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

Sro Loader 2 Char açıp Botu çalıştıramıorum "help"

1. selo5828

selo5828 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Veteriner
    arkadaşlar uğraşıorum uğraşıorum bulamıorum siteniz güzel belki yardımcı olursunuz die hel istedim....şimdi
    sro loderden önce kasmak istedim charla giriyorum...
    daha sonra parmak işaretine tıklıorum sonra yine loaderden 2. clienti açıorum (bot kullancam char)
    fakat2. chara girdiğim zaman bot şu şekilde görünüyor
    - Resim Silinmiş.
    ......
    bunun için bir çözüm yolu varmı arkadaşlar...

yada ben yanlışmı yapıorum bu olay nasıl olucak..

botum paralı isro bottur...

ilkmesajım mod arkaşlar yanlış açmışsam ilgili yere aktarırsanız sevinirim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
  2. k1ng

k1ng rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşım aynı problem bende de oluyor..bende konu açmıştım ama çözüm gelmemişti bu da benim açtığım konu viewtopic.php?f=53&t=37409&p=449013&hilit=#p449013

aynı programı arkadaşım da kullanıyo senin yaptıklarının aynısını yapıyo ama botun menü normal gözüküyor..bilen biri varsa lütfen yardım etsin

3. Chorus

Chorus Admin

Beğenilen Mesajlar:
    254
    Ödül Puanları:
    83
    SinanKaytan Bunun Bir Çözümünü Bulmuştu Arkadaşı Ben Bir Bulup Yeni Konu Açtırtayım Wink

4. selo5828

selo5828 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Veteriner
    valla çözüümü olsa gereçekten çok ii olucak...çok moralim bozuluyo yaws :))

5. BeBeT0

BeBeT0 Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
    Çözümü Kolay Subatun 22 Sinde Cıkıcak Olan Hack0rs Un Modifierini kulanırsınız Modifier Ek Özellikler Gelicek Silkroad Güncelleme Geldimi Modifierde Kendini Göcelicekmiş

6. k1ng

k1ng rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. onur1992

onur1992 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar aynısı bendede oluyordu ama çözümü buldum ilk loader den elle kasmak yada stall çara girin ardından parmağa tıklayarak botlu çara girin loaderle botla kasmak istediğinix çara girin ama bu işlemi çabuk yapın yoqsa aynısı olur ben bunu yapıorum ii eğlenceler extraokk

8. RoBoCoP

RoBoCoP rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kemalist isroyu kullanarak çift çar kasma olayını resimli falan anlatırsan seviniriz

9. Narcisse

Narcisse rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çözümü var arkadaşım. modlar bu yöntemi multi client programlarının altına bizzat eklerse böyle konular açılmaz. ve arkadaşlarımızda böle konularla uğraşmak zorunda kalmaz.
    Yapılacak işlemler :
    1- bot u açmadan yani srobot u (parmağı) sağ alta getirmeden önce normal olarak loader ile elle kasacağımız charı açıyoruz. çarımıza giriş yaptık.
    Ufak tavsiyeler
    bilgisayarın biras rahatlaması için charı şehrin en ücra köşelerine götürün ardından bi ane not defteri açın. boş veya dolu farketmez. ardından tekrar silkroad a geçin. ve Alt tuşuna basılı tutarak bi kere ESC tuşuna basın (ALT + ESC). not defterine geçecektir. ve böylece işlemcimiz rahatlıcaktır.
    neden not defteri = çünki bilgisayarda en az işlem yapan program not defteri benim seçimim.
    bu bitti.
    2- şimdi ise bot ile kastıracağımız charı açıcaz. ilk olarak sro botu açın sağ alt tarafa gelsin. sonrada loader dan bot la kastıracağınız charı açın. giriş yapın. home basın ve bota giriş yapın. kastırmaya başlayın :) bu kadar. gene aynı şekilde bunu arkaya geçirirken ALT + ESC kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.herşey tmmdır.
    NOT : botla kastıracağınız charın bazen botu gelmiyo. home basıyom gene gelmiyo. nedeni hakkında bi bilgim yok. ama ben öle olunca o charı kapatıyom. sonra botuda kapatıyom. sonra tekrar bou açıp loaderla giriş yapıyom geliyo. ama bazen bunu 2-3 defa tekrarladığım oluyor.

10. selo5828

selo5828 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Veteriner
    hala ynı oluyor sebebi benim kullandığım loadeden yada bottan mı yoksa sistemmidir anlamadım...

loderden ilk stal charını açıorum..
    daha sonra masaüstüne geçip parmağa tıklıorum..
    telrar çalışmakta olan loadere geçiorum ve kasacağım charımla giriyorum..
    kütt gene aynı sorun.....
    bu işlemi 5 sefer gerçekleştirdim ard arda ama nafile hiç mümkünatı yok sorunum dwam edior