Konuyu nereye aççağımı bilemedim bu kota günkük yada aylık ne kadar yer ben video fln izlemiyom çok artıor bu kota.Bide herkesin kotası ay başında mı sıfırlanır çünkü ben alalı int 20 gün oldu 10 gün daha mı beklicem sıfırlanması için yoqsa ağustosun 1 inde sıfırlanır mı.?yorumlarınızı bekliyorum tşekkürler

A

Anonymous

Guest
1'inde sıfırlanıyo die biliyorum yani istersen 25'inde başla 1inde die biliyorum.Bu arada online oyunlarda goruntu kalitesi &hız'a gore fln değişir die biliyorum.Yani ben günde 5-6 saat wow oynuyorum aylık 600-700 mb gidio ondan.Ama eskiden günlük 5-6 saat kdr sro oynadım mı daa fazla gotururdu...
Yanlışım warsa kusra bakmayın

RoyalFlush

Bilgiliyim
1 ay boyunca 7-24 oynarsan kotan yaklaşık 3gb kadar gider.yanlış hatırlamıyorsam bende öyleydi.

ayrıca yeri burası değil.lakin pek bir kategoriye sokamadım kalsın böyle.

Girdiğin sitelerde flash ve resim varsa kota dolmaya başlar.(%15)
Silkroad oynarsan grafiklerden dolayı kota dolmaya başlar.(%45)
Video izlersen kota dolmaya başlar.(%25)
Msnde cam ile konusursan kota dolmaya başlar.(%15)
Ama hepsinin ayrı boyutları var doldurma oranı yani.

bannedddd

Buralıyım
Eskiden taa kaç sene önce derlerdi 8 saatten fazla girersen kotaya yansır falan neyse yokmuş öyle bir şey.. Geçen de bana cok gelmeye basladı kaç ay oldu bilmiyorum tanıdıklara falan sordum dediler 8 saate çevirdiler. Çünkü hiçç ama hiçç bir sey indirmiyorum bir yerde de takıldıgım yok sadece burda takılıyorum. Acaba ciddi 8 saate mi döndürdüler bunlar? :|

CaN_KsK demiş ki:
Girdiğin sitelerde flash ve resim varsa kota dolmaya başlar.(%15)
Silkroad oynarsan grafiklerden dolayı kota dolmaya başlar.(%45)
Video izlersen kota dolmaya başlar.(%25)
Msnde cam ile konusursan kota dolmaya başlar.(%15)
Ama hepsinin ayrı boyutları var doldurma oranı yani.
test ettim 3 char acık yaklaşık 10 saatte 50.46mb download 13.04 mb upload yaptı
ve Silkroadın grafiklerden filan alakası yok serverdan youtube izler gibi bilgi gelmiyo

Yukarı Alt