tam 2007 yilindan beri oynuyorum ama hic unique kesememistim sans yuzume Rsro da guldu :)
- Resim Silinmiş.
Ve bugun 2ci uniquemi kesmis bulunmaktayim.%50 de ivy buldum yine amphide ama kesemedim,hemen daha sonra cerbi buldum +50 nuker elimden aldi ve sonunda sans yuzume guldu cerbi yalniz buldum ve guildden arkadasla beraber kestik :)

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Neverex

Bilgiliyim
çok heycanlanmışsındır bende ilk uniq de çok pis heycanlanmıştım ama sonradan alıştım :beer:

serseri_54 demiş ki:
koppss demiş ki:
Neverex demiş ki:
çok heycanlanmışsındır bende ilk uniq de çok pis heycanlanmıştım ama sonradan alıştım :beer:
tuslara basarken ellerim titriyordu :D
Genellıkle ilk unıge kesenlerde kalp çarplarına hızlanma ve ellerde titreme olur..Zamanla alışırsın..:Tbrkler.. :wink1:
sagolasin evet valla oyle oldu bugun 2'cu uniquemi kestim ama yine ayni his ayni duygu :D

Buda bu aksam kestigim Cerberus :) Hotanda tam + basmak uzereyken cerberus cikti ve bende bi sansimi deniyiyeyim dedim.Duska mi gitsem diye dusunurken bi foreste bakayim dedim megerse oradaymis.%50 e kadar kimse gelmedi gelenler ilk basta dalamadilar :D Sonra zaten bana yazdi :D
- Resim Silinmiş.
Bunlarda cerbden geriye kalanlar :D - Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Canova

serseri_54 demiş ki:
koppss demiş ki:
Neverex demiş ki:
tuslara basarken ellerim titriyordu :D
Genellıkle ilk unıge kesenlerde kalp çarplarına hızlanma ve ellerde titreme olur..Zamanla alışırsın..:Tbrkler.. :wink1:
koptum buna makara: hastalık belirtileri okuyo hissine kapıldım birden :mrgreen:
ps: gzz :D

Yukarı Alt