arkadaşlar geçen Niya mage kesiyorum bide baktım yanımda level 1 herif var ama ezik bi herif. Bi an kortum GM diye. Niya mageler vuruyo herife herif ölüyo tekrar aynı yerde doğuyo. yanımdan gidinceye kadar 10 sefer öldü ama tekrar aynı yerde doğdu.

sizde böle bişiyle karşılaştınızmı ???

Bug değil.

1-11 lvl olan charlar(1 den 11 e kadar) tekrar kalkabiliyor.Ayrıca exp gitmez.11 lvlin altındadır.Onun için kalkabilir. Wink

EnDZoNe

olay persiada geciyosa nick te laz bakkalsa bendim :mrgreen: stall çarımla bi tur atiyim demiştim ama ne biliyim gm sanıcagını ... çok enteresan ... Seni Bannnnlıyorum ^^ .. şaka bi yane 10 lwl e kadar ex gitmiyo öldügün yerde dogabiliyosun :)

mobilsehri demiş ki:
arkadaşlar geçen Niya mage kesiyorum bide baktım yanımda level 1 herif var ama ezik bi herif. Bi an kortum GM diye. Niya mageler vuruyo herife herif ölüyo tekrar aynı yerde doğuyo. yanımdan gidinceye kadar 10 sefer öldü ama tekrar aynı yerde doğdu.

sizde böle bişiyle karşılaştınızmı ???
boşa korku yaratmışın hacım :mrgreen:

yaws level 80 im ben greecede sorun şu 3 aydır girmiyodum. yeniliklere alışmak baya bi zaman alıcak ya neyse.

yaptıgım hatalar :)

1 yıldız kervan yaptım. jangandan istanbula

ilginç olan şu : 1 yıldızla giderken yollda 3 5 tif kestim bende anlamadım nasıl dalabildiğimi :)

sonra taaa istanbula kadar neredeyse geldim. istanbul önlerinde 7 tif karşıma çıktı :)) hepside yolda kestiğim tifler :))

str bi charla 21 K HP ile baya dayandım 7 tife :) ama malesef öküz okadar şanslı değildi :))

öküz öldü ortaklık bitti derler ya o misal :)) adamlar malları çaldılar. sondan öğrendim 40 lvl üstüne direk dalınabiliyomuş :) bilseydim 3 yıldız giderdim jangan--hotan arası :)

cahillik işte

Yukarı Alt