yok abi ya olmuo gene yaptım gene indirdim sen kendi media.pk2 ni upload etsen? ya tam giriorum oyuna bota gelcem kapanmış .s ama nickim fln yazıor sronun şeyinde nolur bi yardım et ya.s

dr1qchees0 demiş ki:
yok abi ya olmuo gene yaptım gene indirdim sen kendi media.pk2 ni upload etsen? ya tam giriorum oyuna bota gelcem kapanmış .s ama nickim fln yazıor sronun şeyinde nolur bi yardım et ya.s
ben yaptım tekte oldu anlamıyorum neden olmuyor sizde bişi yanlış yapıyorsundur.
Orjinal hiç editlenmemiş mediapk2'nin üzerine yapacan bu işlemleri ilk pk2editor sonra zszc loader sonra srproxy bot loader :D bu kadar basit !

afedersin bir linki bulamadım ZSZCPatch_1.675 bulamadım o olmadanda olmuyor senden linki bekliyorum...

kardes ben herseyi eksıksız yaptım botu acıp start game ye tıkladgm anda öyle beklıo gırmıo nolacak bu? :S media.pk2 orjinal?

nası atacaz patch? atıorm ztn attgm halde öyle oluyor :S:S botu yapmadan once atıorm hemde patchı.oyunu rardan cıkarır cıkarmaz

bak pk2edior ile gateport ve diğerini yükle ve pk2editörü kapat gelen uyarıya evet de
sonra patch attır sonra zczs loader sonra proxy sonra bot sonra loader

Pitiless demiş ki:
aynen dedini yaptım bak bi konu actm o hata gelıor actgm konuya bı baksana baslıgı bu nedir
resime göre ilk proxy açmışın ilk zszc loader sonra proxy 72 55 143 209 ip yaz ok de sonra bt aç kafadan bi id pw yaz sonra oyuna loader ile gir

ARKADAŞLAR JUDASTAN ALLAH RAZI OLSUN BOTLAN GIREMIORDUM CÖZDÜM İSİ OLAY ISLEMLERI TEK TEK YAPMAK VE KARISTIRMAMAKTAN IBARET ALLAH SENDEN RAZI OLSUN YARDIMIN ICIN COK TESEKKÜR EDERİM SANA MİNNETTARIM KARDESİM EYWALLAH. . :)

Pitiless demiş ki:
ARKADAŞLAR JUDASTAN ALLAH RAZI OLSUN BOTLAN GIREMIORDUM CÖZDÜM İSİ OLAY ISLEMLERI TEK TEK YAPMAK VE KARISTIRMAMAKTAN IBARET ALLAH SENDEN RAZI OLSUN YARDIMIN ICIN COK TESEKKÜR EDERİM SANA MİNNETTARIM KARDESİM EYWALLAH. . :)
np herkeze yardım ederim sadece dediklerimi uygulasınlar yeter oluyor !

Yeni server içinde aynı ip olmuyor Ben Sadece ZSZC olandayım aslında yeni açılan onun için ip varmı srproxyde

ya valla yeni silkroad indirdim belki bnmkinde sorun vardır diye onda da olmadı. tam oyuna giriyorum alt+tab a basıyorum bota gelmek için bot yok.s yeter ya.s bide bişey sorucam şimdi loader-proxy-bot-loader. botda oraya saddece id pw mi yazcak start dicekmiyiz botda? yoksa sadece id pw yazıp loader ile mi gircez?

ilk önce bi oyunu tekrardan rardan çıkar sonra pk2editörü aç yaptıklarımı yap ve pk2editörü kapat gelen uyarıya evetde.
ardından patch attır, Zszc loadrı aç sonra proxyi aç old yada new serverın ip yaz (ben old verdim) sonra starta bas ondan sonra db botu (bota id pw yaz kafadan start falnda deme) aç sonrada loaderı aç gir oyuna. oyuna loaderdan girin.

Yukarı Alt