Lütfen yardın edin eksik yaptığım bir şey mi var bilmiyorum ama pc kendi kendine kilitleniyor başına gelen varsa yardım etsin lütfen Sad:(

Bilgisayarının icini temizle demek istiyor kasanın yanı acıksa özellikle ici cok tozludur buda ısınmaya neden olur.Tavsiyem Ya elektşrik süpürgesi ile iyice bi temizle yada pc tükkanına götür orda hallederler.

Sende biraqz acarsan iyi olur Kitlenme?Nasıl kitlenme?Bi kitlenince bilgisayara reset atmadan düzelmiyomu yoksa düzeliyomu?Bendede arada kitleniyo mesela adam party'den cıktımı 3-4 saniye makina kitleniyo hiç bişey yapamıyorum ramdan kaynaklanır öyleyse.

Hayır kilitleniyor dedim doğru biraz açayım
Pc kilitleniyor ve bir daha açılmıyor illa reset atmak gerekiyoru
Sadece SRO da yaşadım başka bir yerde yaşamadım
Kilitlenince istediğini yap açılmıyor Sad
Bu arada pc özellikleri
-512 Ram , 256 Ekran kartı , 3.06 İşlemci

senin dedigin kitlenmesi we rest atmadn duzelmemesi buyuk ihtimalle isinmadan oluyo bazi programlar bilgisayarinin isisini gosteriyo 75-80 i geciyosa isinmadan problemin

ilk once googlede arastir iste cpu nun ekran kartinin fln sicakligini soliyen programlar war indir bitanesini silkroaddayken izle artisini 75 80 e geliyosa isinmada sorunun wardir we tozlanmadan olabilir ilk once iyice bi tozunu al kasanin icinin eger sorun dewam ederse ek fan weya yeni kasa alman gerekebilir feel markasinin kasalari gercekten sogutma konusunda muthis performansa sahip we ledlerme aydinlatmasi geceleri gercekten cok hos duruyo mavi mavi :lol: istersen arastir fanlar okadar pahali olmasada yeni kasa 100 120 milyondan assa pek yok ( duzgun bisi olursa)

oyuna girince temp1 40 C civarlarında oluyo temp2 75 C civarlarında temp3 te 53 C civarlarında oluyo ne yapayım ?

Yukarı Alt