A

Anonymous

Guest
ya bende 5k plsssssssss die topic vardı test drivede ona yassanıza

geyike taşındı ama geride kaldı

Allah tuttuğunu altın etsiiiiiiiin Ammaaaaannnn Boklarınızı yiyeyiiiiiiiiiim 8k veriiiiiiiin, Türk yokmuuuuuuuuuuuuu.
ne yapacan diye sordum.
bişi yapacamdan değil alışkanlık dedi
Niye gerçek hayatta dilencimisin dedim.
cevap vermedi..

SS vardı silmişim extraokk

bu dilencıler yuzunden yabancılar hate turk dıyorlar demelerıde normalldır yanı banada 5k pls isteyince vermeyınce kufur yıyom oyundan nefret edıyom ozaman guzelım oyunu keske paralı yapsalarda böyle kendı gururunu hıce saymayan oyuncularla muhatap olsak

crazy_bay demiş ki:
bu dilencıler yuzunden yabancılar hate turk dıyorlar demelerıde normalldır yanı banada 5k pls isteyince vermeyınce kufur yıyom oyundan nefret edıyom ozaman guzelım oyunu keske paralı yapsalarda böyle kendı gururunu hıce saymayan oyuncularla muhatap olsak
Haklısın extrabeer Hem paralı olsa en azından okuldan çıkan afacanlar cafeye gidip 1-2-3 yapmazlar :mrgreen: Böylece daha az lag daha seviyeli oyuncular bununla birliktede seviyeli bir oyun olur Silkroad Online. :?!!!

xhistory demiş ki:
Allah tuttuğunu altın etsiiiiiiiin Ammaaaaannnn Boklarınızı yiyeyiiiiiiiiiim 8k veriiiiiiiin, Türk yokmuuuuuuuuuuuuu.
ne yapacan diye sordum.
cevap vermedi..

eheuheu:S cok komık ya

Bende Bir Gece Global Atmıştım ..Adamın Biri Bana Pm Attı Sen Niye Sarı Yazıyon Diyo Bana :lol: Harbiden Sarı mı Cıktı Benim Yazdıgım Dedim Heeee diyo :lol:

iCe_diVe

Bilgiliyim
xhistory demiş ki:
ne yapacan diye sordum.
cevap vermedi..

buna yarıldım diyebilirim gerçekden :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt