Merhaba Arkadaşlar Benim Botla Büyük Bir Sorunum Var Botumun Potları Bittiği Zaman Ne Yaparsam Yapim Bir Türlü Şehre Işınlanmıyor Sırf Bunun İçin Makineme De İki Defa Format Çektim Sonuç Gene Aynı Gene Şehre Dönmüyor Bir Çok Arkadaşların Bot Ayarları ile Aynı Yaptığıma Rağmen Gene Dönmedi Sitelerden Araştırdığım Sro Bot Ayarlarınada Baktım Hepsinide Denedim Genede Olmadı Lütfen Bana Çok Acil Yardım Edebilecek Biri Varmı Şimdiden İlgilenen Arkadaşlarıma Tşk Ederim....

aynı kardes benimde mp pot bitince şehre ısınlanmıyor yaratığa vurmaya devam ediyor :cry:

Yardımın İçin Tşk Ederim Arkadaşım Ama Bütün Ayarlar Tamamen doğrudur Ve En Son Sürümdür Bu Sabah Tekrardan Yensini İndirdin Ve Kurduğum Halde Tekrardan Aynı Şehre Işınlanmıyor Dediğin Ayarlarda Zaten İşaretli

Botun Üstünde İstemediğin Kadar Return Var Ya Allah Rızası İçin Bi ŞEyler Söleyin Yoksa Tekrar Format Çekmek Zorunda Kalacam ::DD

Kaç Defa Daha silecem Her Gün Siliyorum Yeniden Yüklüyorum Belki Olur Diye Ama Olmuyor

Birçok kişide bu sorun başlamış..sorun Srobot serverlerinde olabilir bi bakalım yeni version felan gelecekmi

Yukarı Alt