Evet arkadaşlar bot369.com sitesine girip botun yeni versiyonunu indirin ve sroqui hizmetinizde clientless olarak çalıştırabiliyor artık botu :D

Valla direk clientless başlattım sabahtan beri dc olmadım diğer çara normal gircektim geremedi o hala :D o yüzden kesin bir şey bilmiyorum ama büyük ihtimal düzelmiştir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
clientless girdiniz mi bir daha oyuna giremezsiniz hep clientless kalır ta ki programı kapatıp çıkıp girdiğinizde eskisi gibi olacaktır.

Sbottoki show client clieentless değil sadece clienti gizliyor ama 3-4 sro açarsanız pcniz kasılmaya başlıyor bu clieentless denilen şey oyuna pcnizde oyun açılmadan giriyor ve bot ayarlarını oyun açıkkenki gibi yapıyorsunuz o kasıyor kaç tane girebildiğinizi tam olarak clientle bilmiyorum ama 30 tanede açılsa pcniz hiç sro açık değilmiş gibi kalıyır :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
sbottada kill client dediğin zaman yani clientlessa aldığın zaman show client desen bile bir daha geri gelmez client.

Yarıyo yarıyo :D, auto logine bırakıyordum 5dk da bir dc veriyordu, 5dk kasıo,dc, 5dkda girio, 5dk kasıo,dc, 5dkda girio böyle kasıyodu
Ama bu clientless sayesinde 5dk kasıyo,dc, 30snyede giriyo, 5dk kasıyo ,dc, 30snyede girio :D
10 gün daha isro bot sonrasında sbot alıcaz artık mecbur :D

yaw arakdaş bu srogui midr nedir arkadaşların bütn hepsninkini açıo bi tek bnm charda dc verio nasıl iş anlamdım yardımcı olabilcekmisniz?

baransel569 demiş ki:
yaw arakdaş bu srogui midr nedir arkadaşların bütn hepsninkini açıo bi tek bnm charda dc verio nasıl iş anlamdım yardımcı olabilcekmisniz?
Biz dc vermiyo demişiz mi iyi oku bakalım :D

NightStalker demiş ki:
extraloob demiş ki:
clientless girdiniz mi bir daha oyuna giremezsiniz hep clientless kalır ta ki programı kapatıp çıkıp girdiğinizde eskisi gibi olacaktır.
Hacım yani sbot daki gibi 'Show Client' Tarzında bir seçenek yokmu?
burda clientless moddan bahsediyor hide client modundan değil elbette vardır öyle bi seçenek ama o sadece gizlediğin oyunu tekrar açmak için clientles yaparsan oyunun clienti tamamen kapanır ve oyunu bot aracılığıyla oynamaya devam eder sadece bottan takip edebilirsin

Yukarı Alt