fsm

rank8
robinson demiş ki:
ilk önce indir.com dan DAP adlı pogramı indircez ne işe yaradığını söylüyorum internetten dosya indirirken daha hızlı indirmemzi sağlıyo 6 kat kadar Shocked Shocked sonra tek link olan siteden dosyamızı indiriyok (unuttum sitenin linkini :lolmuch: ) rapidle olmuyo denedim :?!!! modorötör arkadaslarım özür dilerim o adar konu varki gereksiz araştıramadım topic i indirdikten sonra ver elini kasmaya extrabeer extrabeer
işte sorun orda zaten tek link olan link calışmıyuor bi saattir onu arıyorum

fsm

rank8
robinson demiş ki:

ok saol dostum bu link calışıyor bunuda flash get vs gibi bi programla indiremedim ama olsun basladı en azından download 9 saat surcek sabaha kadar artık :) hatta saat 1 10-11 e kadar surecek acık bırakcaz pc yı işten ararız evı artık bıtmısmı he tamam kapa sımdı vs :)

tesekkurler dostum kaç saattir calısan link arıyorum ya sro sitesi bile indirmiyor suan

BEN İNDİRDİM RAR DOSYASI AÇARKEN HATA VERİO ONCA EMEK PARA BOŞA GİTTİ MODERATOR ARKADAŞLAR O TEK LİNK DE PROBLEM VAR DİE YAZARLARSA İYİ OLUR KANIMCA
BELKİDE HATA BENDE AMA TEKRAR DENEMEYE CESARETİM YOK
İYİ OYUNLAR

Bu DAP'ı indirdim şuan iniyo paralı gibi bi durum olurmu? Arrow Question

sufli demiş ki:
BEN İNDİRDİM RAR DOSYASI AÇARKEN HATA VERİO ONCA EMEK PARA BOŞA GİTTİ MODERATOR ARKADAŞLAR O TEK LİNK DE PROBLEM VAR DİE YAZARLARSA İYİ OLUR KANIMCA
BELKİDE HATA BENDE AMA TEKRAR DENEMEYE CESARETİM YOK
İYİ OYUNLAR
dedigin hangi link?

Yukarı Alt