Cigara demiş ki:
Cryolite demiş ki:
birdahakine PVP videosu koyarsan seviniriz :mrgreen:
Çar şuan Rogue, warrior değil
zamanı gelecek 90 ff rogue(dagger) warrior(2 handed,Axe ) +9 2 handed +7 protector set yapınca pvp akla gelir. +1+2 set ile değil.
mucx
yaaa...
tamam iyi güzelde ne alaka :mrgreen:

-pvp?
-ok
-rdy?
-go

bunlar olmadan hiçbir uyarı olmadan stealth ile gelip snowsuz nuker'lara vurup kaçıyorsun PVP değil bu :)

Cigara demiş ki:
snowluda kesiyorum snowsuzda o yüzden snow açmıyorlar, biliyo zavallı sonunda onu öldüreceğimi / snowlu öldürünce daha fazla koyuyor ZAVALLIYA.muhahaa.
Bunların olmasını istemiyorsan kendine sende ROGUE/WİZARD ol canım benim ahhh....kıyamam ^^ Nukeri bırak sen Bowcualra glavierlere 14k-18k atıyorum :))) bunların lvlleride 85-90...ayırım YAPMAM :)) Nede olsa 14k üzeri distanceden sonra Çar eğer*87-90*blader değilse, diyer 2,3 skilime bakar. Rogue nin türkçesi DOLANDIRICI-SERSERİ...
Xbow AVCI,Dagger yani ASSASIAN-Suikastçi...
SENİN!' anliyacagın dilden olmasada ROUJ suikast çarıdır.İnsanlara vuruyorum mvp değil tabiki pvp..ama 1v1 değil...Dalma amacım öldürmek.Ölmek değil.Şuanlık...

* snowsuz nuker'lara vurup kaçıyorsun *
Piskopata baglama beni kim demiş kaçtıgımı, kalksın gelsin üzerime ilk geri ittiririm sonra bi distanceme extreme varsa geri itttirmenin 2 sinden birisinin crt ine BAKAR
Snowu varsada geri ittiririm,itmedimi gaz verelim biz buna o zmna az daha yere yatırırım kalkarken yene geri ittirme,ayaga kalkınca bunun zaten %50 %53 snowu vardı fark yapmaz bi distance show a bkar.Video da görüyorsun üstü bası full +5 set lvl88 mi ne 1337nuker normal 13,14k skilleri süper üstü bası E DAHA NE OLSUN? pre plsuu var yani %10 korunması...Snow yaktı?? 14 / 2 = 7k en az. ki biliyorum ona snowu varken vurmuşlgumu 8.1k yı BULUYORDU.
Adam artık direnmiyo bana diyo tamam savasmıtorum git basımdan. Rogue adamı çıldırdır, Ama tabikide ben anlımın teriyle savasmak istiyorum diyorsan kazanırım kaybederim diyosan- çinli int ss veya eu warrior / herhangi bişi, açaçan...
ha bu arada Cavonos diye bi salaga'da gördün kaç vurdugumu 43k Crt. İNt spear çinli o :)
Bununla pvp mi yapılır şimdi :) diyorum bende vur gitsin ya ne pvp si buda bi nevi pvp. ama kazanan hem ben olmak şartıyla belkide

pooof tıkandım lan bi sigara yakayım
kendındemısın arkadasım ?xd

Yukarı Alt