makrocu demiş ki:
Sessiz demiş ki:
makrocu demiş ki:
karde linkler kötü başka altarnetif link verr.!!!!!!!!!!!!!!
Biçok kişi yaptı o linklerle ayrıca linklerin alıntı oldugunu söyledim.. :curtain:
kardeş:S elın yokmu sendekı rarları git başka yerde upload la rapid olmasın !!! :thumbsup:
Gerçekten uğraşıcak kadar zamanım olsa oraya alıntıdır yazmak yerine oturur kendim yazar, kendim upload ederdim kusura bakmayın.. jigsaw da yazdı linkler çalışıyor ve tekrar upload etmeye gerek yok..

Kardeş 3 arkadaşım var 3 ündede 3 dk bekelyın dio rest attık modeme aynı

ya sessiz bişe yazdım cvp vermemıssın dedım kı gmtools a kadar herseyı yaptım anlattıgın gıbı gm tools a da tıkladım show dedım start dıorum ama olmuor altta kırmızı bısey yazıor ltfen yardım et ya :?

__Thieves__ demiş ki:
ya sessiz bişe yazdım cvp vermemıssın dedım kı gmtools a kadar herseyı yaptım anlattıgın gıbı gm tools a da tıkladım show dedım start dıorum ama olmuor altta kırmızı bısey yazıor ltfen yardım et ya :?
hostu ve media patcher i hallettinmi?
Starta bastığında Status un On olması gerekli..

Sessiz demiş ki:
__Thieves__ demiş ki:
hostu ve media patcher i hallettinmi?
Starta bastığında Status un On olması gerekli..
mediapatcher ve host ta sorun oldugunu bılıodum cok yaptım onları ama olmadı ben start a tıklayınca server error alıorum yada onun gıbı bısey stop a tıklayınca bı sorun yoq ama start da hata alıorum status un altında kırmızı bısey cıkıor ve net.framework hata verıor bı daha da deneyemıorum ya nasıl yapıcam bılen bırınız varsa anlatabılır mı ?

Benim mediapatcher olmaıd ya mediapatcher açtığım zamana ıp yazan yerler boş çıkıyo...neden acaba?

GodOfSky demiş ki:
Benim mediapatcher olmaıd ya mediapatcher açtığım zamana ıp yazan yerler boş çıkıyo...neden acaba?
mediapatcher ı bastan kur belkı duzelır... :thumbsup:

sessiz up pls :D bnmde mediapatcher da galıba sorun ama bılmıorum yaa ben gmtools da start a tıklayamıorum yanı tıklıorum da hata alıorum.. :oops:

__Thieves__ demiş ki:
GodOfSky demiş ki:
mediapatcher ı bastan kur belkı duzelır... :thumbsup:

sessiz up pls :D bnmde mediapatcher da galıba sorun ama bılmıorum yaa ben gmtools da start a tıklayamıorum yanı tıklıorum da hata alıorum.. :oops:
mediapatcher ve framework u kurman gerekli önce :cry:

mediapatcher ve framework u kurman gerekli önce :cry:[/quote]

ok kardesım bırazdan eve gecıcem herseyı bastan yuklucem nasıl olsa wildking linkleri verdi bide öle denıyım bakalım nolcak :popcorn:

Yukarı Alt